XI Nowotarski Piknik Lotniczy z Grupą Autoremo

Moc atrakcji w powietrzu i na ziemi – to był wspaniały weekend podczas odbywającego się już po raz jedenasty Nowotarskiego Pikniku Lotniczego, którego partnerem jest Grupa Autoremo.

Kilkadziesiąt tysięcy gości odwiedziło w dniach 6-7 lipca nowotarskie lotnisko. Na niebie raz po raz pojawiali się mistrzowie lotnictwa, którzy w swoich maszynach wykonywali takie akrobacje, że aż trudno było uwierzyć, że tak się da latać. Wisienką na torcie był paradny przelot i pokaz akrobacji myśliwca F16. Potężny dźwięk silnika odrzutowego osiągającego pełną moc powodował gęsią skórkę u widzów zgromadzonych na płycie lotniska.

Na stoisku Grupy Autoremo, partnera strategicznego tegorocznej edycji pikniku, pierwsi goście pojawiali się na kilka godzin przez rozpoczęciem pokazów. W specjalnej strefie dla najmłodszych, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Termami BUKOVINA oraz animatorami Hula-Hop, atrakcji co niemiara. Malowanie twarzy, tatuaże, kolorowanki, zabawy i konkursy z nagrodami i wiele innych.

Na płycie rynku zgromadziliśmy kilkanaście samochodów z aktualnej oferty salonów należących do Grupy Autoremo. Do każdego samochodu można było się przymierzyć, a nasi doradcy dzielnie odpowiadali nawet na te najbardziej szczegółowe pytania.

XI Nowotarski Piknik Lotniczy zdecydowanie uznajemy za udany. Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać i już zapraszamy na kolejny piknik za rok!