Škoda Autoremo Nowy Sącz

Škoda Autoremo to autoryzowany dealer samochodów marki Škoda. Salon sprzedaży i serwis Škoda Autoremo mieści się Nowy Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123.

W salonie Škoda Autoremo znajdziecie Państwo szeroki wybór modeli samochodów osobowych i dostawczych Škoda – popularnej marki samochodów produkowanej przez koncern Volksvagen i posiadającej wszystkie cechy tej niemieckiej marki takie jak dobra jakość, trwałość i niezawodność.

Sprzedaż samochodów Škoda

W salonach Autoremo czeka na Państwa zespół profesjonalnych doradców. Pracownicy salonu Škoda w Nowym Sączu wiedzą wszystko o autach tej marki i służą pomocą w doborze oferty dostosowanej do określonych potrzeb i możliwości.

Oferta

Oferta salonu Škoda Autoremo obejmuje:

  • doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu samochodów marki Škoda,
  • dobre warunki opłacenia zakupu (lub leasingu dla firm),
  • zróżnicowane pakiety ubezpieczeń,
  • pełną likwidację szkód komunikacyjnych
  • najwyższy standard obsługi serwisowej.

Serwis Škoda

Fachowcy mechaniki samochodowej zatrudnieni w serwisie Škoda Autoremo w Nowym Sączu specjalizują się w naprawie i przeglądzie aut tej popularnej marki. Tylko serwisowanie pojazdu u autoryzowanego sprzedawcy Škody daje pewność profesjonalnych diagnoz i skrupulatnych napraw. Warsztaty wyposażone są w nowoczesny sprzęt, a kadra mechaników bierze cyklicznie udział w szkoleniach organizowanych przez firmę Škoda, dzięki czemu serwis w Nowym Sączy może dać gwarancję wysokiej jakości usług.

Škoda Autoremo wchodzi w skład Grupy Autoremo – sieci autoryzowanych koncesjonerów wiodących marek samochodowych.

Zapraszamy

Škoda Autoremo Nowy Sącz
Tel: 18 444 41 11

Ul. Wiśniowieckiego 123
33-300 Nowy Sącz, Polska

WWW: autoremo-nowysacz.skoda.pl

OtoMoto: skodanowysacz.otomoto.pl