Praca

Grupa Autoremo, autoryzowany, wielomarkowy salon/serwis poszukuje:

Lakiernika

Grupa Autoremo – Anndora Sp. z o.o., firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, przyjmie do pracy pracownika – lakiernika samochodowego.

Miejsce pracy: Bukowina Tatrzańska ul. Długa 175

Zakres obowiązków

  • Umiejętność samodzielnego lakierowania
  • Umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności, rzetelności i punktualności
  • Dokładności i zaangażowania w powierzone zadania

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Samodyscyplina
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Autoremo S.J. Anndora Sp. z o.o.”

Zgłoszenia CV i koniecznie list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: adam.moranda@autoremo.pl, z dopiskiem „Praca w Grupie Autoremo”.

Dodatkowe pytania? – proszę dzwonić: +48 781 262 708