Praca

Grupa Autoremo, autoryzowany, wielomarkowy salon/serwis poszukuje:

Mechanik samochodowy

Grupa Autoremo Anndora Autoneo to ponad 40 lat tradycji i doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Nasze salony sprzedaży/serwisy znaleźć można w Krakowie, Nowym Targu oraz Nowym Sączu. Grupa Autoremo jest autoryzowanym dealerem marki Skoda, Volkswagen, Renault, Dacia, Mazda i Hyundai.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Autoryzowana stacja obsługi, Kraków, al. 29 Listopada 149

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • dokonywanie diagnostyki i napraw mechanicznych samochodów,
  • obsługę pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych,
  • utrzymanie stanu technicznego swojego stanowiska pracy.

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
  • możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.

Zgłoszenia CV i koniecznie list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: mateusz.tyrybon@autoremo.pl, z dopiskiem „Praca w Grupie Autoremo”.

Dodatkowe pytania? – proszę dzwonić: +48 725 272 307

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Autoremo S.J. Anndora Sp. z o.o.”.

Lakiernika

Grupa Autoremo – Anndora Sp. z o.o., firma o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku, przyjmie do pracy pracownika – lakiernika samochodowego.

Miejsce pracy: Bukowina Tatrzańska ul. Długa 175

Zakres obowiązków

  • Umiejętność samodzielnego lakierowania
  • Umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności, rzetelności i punktualności
  • Dokładności i zaangażowania w powierzone zadania

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Samodyscyplina
  • Zaangażowanie

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Autoremo S.J. Anndora Sp. z o.o.”

Zgłoszenia CV i koniecznie list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: adam.moranda@autoremo.pl, z dopiskiem „Praca w Grupie Autoremo”.

Dodatkowe pytania? – proszę dzwonić: +48 781 262 708

Asystent/Specjalista do spraw Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

  • Wymiar pracy: Pełny etat.
  • Typ umowy: Umowa o pracę.
  • Miejsce pracy: Kraków, Małopolskie. Oddział Kraków, Al. 29 Listopada 149.
  • Wymagane doświadczenie: Tak.
  • 🇺🇦 Автоматичний переклад українською.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa Klienta i pomoc w zakresie zgłoszenia szkody komunikacyjnej.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów serwisu.
  • Współpraca z ubezpieczycielami w zakresie likwidacji szkody komunikacyjnej oraz uzyskania odszkodowania.
  • Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody komunikacyjnej.
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń naprawy.
  • Współpraca z pracownikami hali warsztatowej.
  • Rozliczanie zleceń naprawy i wystawianie faktur.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych w serwisie samochodowym.
  • Wykształcenie średnie / wyższe.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej.
  • Znajomość Audatex/Eurotax.
  • Doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez Autoremo S.J. Anndora Sp. z o.o.”.