Ubezpieczenia

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Nasi doradcy przygotują dla Państwa korzystne pakiety ubezpieczeń oraz assistance dla zakupionych samochodów. Odpowiedni dobór pakietów zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji związanej z użytkowaniem samochodów.

Pakiety przygotowujemy w ścisłej współpracy z renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi, co jest gwarancją najwyższej jakości świadczeń.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami lub odwiedzenia salonów samochodowych Grupy Autoremo, aby zapoznać się ze szczegółami aktualnych ofert.

Zapraszamy do naszych oddziałów

Kraków

Aleje 29 listopada 149

Mail ogólny: polisy@anndora.pl
Tel. bezpośredni do działu: (12) 345 38 18

Łukasz Kosmala
725 272 066 lukasz.kosmala@anndora.pl

Ewa Hołubowicz
725 272 347 ewa.holubowicz@anndora.pl

Magdalena Ziomek
725 272 003
magdalena.ziomek@anndora.pl

Anna Putyra
661 611 836 anna.putyra@anndora.pl

Kraków

Wielicka 193

Mail ogólny: finanse@autoneo.co
Tel. bezpośredni do działu: (12) 622 20 10

Agnieszka Perlińska
885 222 029
agnieszka.perlinska@autoneo.co

Aleksander Jurkiewicz
605 499 225
aleksander.jurkiewicz@autoneo.co

Nowy Targ

Szaflarska 170

Mail ogólny: polisynt@autoremo.pl
Tel. bezpośredni do działu: (18) 261 02 40

Anna Marek
601 568 666
anna.marek@autoremo.pl

Ewelina Błachut
609 231 702
ewelina.blachut@autoremo.pl

Nowy Sącz

Wiśniowieckiego 123

Dorota Jasica
(18) 444 41 10
dorota.jasica@autoremo.pl

Bukowina Tatrzańska

Kościuszki 183

Iwona Twardzik
(18) 200 12 04
iwona.twardzik@autoremo.pl