Mazda Anndora Kraków

Mazda Anndora to autoryzowany koncesjoner samochodów tej japońskiej marki. Salon sprzedaży i serwis Mazda Anndora mieści się w Krakowie przy al. 29 Listopada 149.

Salon ten był pierwszym autoryzowanym punktem sprzedaży i obsługi samochodów Mazda w Krakowie i nadal w stolicy Małopolski znajduje się tylko jeden salon wraz z serwisem.

W salonie Mazda Anndora znajdziecie Państwo szeroki wybór modeli samochodów Mazda – prestiżowej, japońskiej marki wyróżniającej się designem, słynącej z jakości wykonania oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Oferta

Oferta salonu Mazda Anndora Kraków obejmuje:

  • doradztwo przy wyborze odpowiednich modeli samochodów marki Mazda – nowych jak i używanych,
  • atrakcyjne warunki finansowania zakupu (w przypadku firm także leasingu),
  • korzystne pakiety ubezpieczenia,
  • kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych oraz najwyższy standard obsługi serwisowej.

Serwis Mazda

Wykwalifikowani mechanicy zatrudnieni w Mazda Anndora specjalizują się w skrupulatnych przeglądach i naprawach samochodów tej japońskiej marki. Serwisowanie samochodu u autoryzowanego dealera Mazdy to gwarancja fachowych usług w korzystnych cenach. Nasi pracownicy cyklicznie biorą udział w organizowanych przez Mazdę szkoleniach, a zaplecze techniczne naszego serwisu w Krakowie jest ustawicznie unowocześniane, abyśmy mogli zapewnić naszym klientom najwyższy standard usług.

Zapraszamy

Mazda Anndora Kraków – salon i serwis
al. 29 Listopada 149
31-406 Kraków, Polska

Salon: 12 34 53 828
Serwis: 12 34 53 827
Części: 12 34 53 829

WWW:  www.mazda-krakow-anndora.pl

OtoMoto: mazdakrakow.otomoto.pl