Renault, Dacia Anndora Kraków

Renault Dacia Anndora to autoryzowany koncesjoner samochodów marek Renault oraz Dacia. Salon sprzedaży i serwis marek Renault Dacia Anndora mieści się w Krakowie przy al. 29 Listopada 149.

Tak szeroki wybór tych francuskich samochodów osobowych i dostawczych znajdziesz tylko w salonie Anndora Kraków. Renault to ceniona, francuska marka samochodów, która od dziesięcioleci zaskakuje klientów niebanalną stylistyką oraz rozwiązaniami zwiększającymi komfort jazdy. Dacia to marka czerpiąca wzorce ze stylistyki Renault stawiając jednocześnie na praktyczność rozwiązań technicznych oraz przystępność w warunkach zakupu.

PROFESJONALNI DORADCY

W krakowskim salonie Renault Dacia Anndora czeka na Państwa zespół profesjonalistów, którzy posłużą radą w doborze oferty dopasowanej do indywidualnych potrzeb i możliwości.

OFERTA

Oferta salonu Renault Dacia Anndora obejmuje:

  • doradztwo przy wyborze konkretnych samochodów marek Renault i Dacia z oferty salonu,
  • dobre warunki finansowania zakupu oraz leasingu (dla firm),
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe,
  • kompleksową likwidację szkód wypadkowych,
  • obsługę serwisową najwyższej jakości.

ZABUDOWA AUT CIĘŻAROWYCH RENAULT / DACIA

Dodatkowo serwis Renault Dacia Anndora w Krakowie posiada także specjalną ofertę zabudowy samochodów ciężarowych. Doradcy salonu na podstawie oczekiwań oraz typu prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej skonfigurują dodatkowe wyposażenie samochodu ciężarowego, określą proporcje ilości miejsc siedzących względem powierzchni towarowej oraz zapewnią fachową opiekę posprzedażową.

SERWIS RENAULT / DACIA

Mechanicy zatrudnieni w krakowskim serwisie Renault Dacia Anndora to specjaliści w swoim fachu. Udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów sprawia, że nasz zespół jest wyspecjalizowany w diagnozach i naprawach francuskiej marki Renault i Dacia. Serwisowanie auta u autoryzowanego koncesjonera daje pewność korzystnych cen oryginalnych części i bezpieczeństwa po naprawie.

Zapraszamy

Salon i serwis
Renault Dacia Anndora Kraków

Al. 29 Listopada 149
31-406 Kraków, Polska

Salon: 12 34 53 820
Serwis: 12 34 53 821
Części: 12 34 53 822
Dział flotowy: 12 34 53 823

OtoMoto: renaultkrakow.otomoto.pl