Samochody używane

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą samochodów używanych. Aktualne oferty można przeglądać na portalu OtoMoto, ale zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz wyjaśnią zasady programów: Renault Selection, Hyundai Promise i Mazda SkySelection.

Kraków, al. 29 Listopada 149

Kamil Mysza
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 726 363 267

E-mail: kamil.mysza@anndora.pl

Patryk Bochenek
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 725 272 236

E-mail: patryk.bochenek@anndora.pl

Paweł Cichoń
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 725 272 208

E-mail: pawel.cichon@anndora.pl

Kraków, ul. Wielicka 193

Konrad Stachnik
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 885 222 027

E-mail: konrad.stachnik@autoneo.co 

Nowy Targ, ul. Szaflarska 170

Bartłomiej Barnaś
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 603 948 088

E-mail: bartlomiej.barnas@autoremo.pl

Nowy Sącz ul. Wiśniowieckiego 123

Marcin Jarończyk
Specjalista ds. sprzedaży

Tel.: +48 661 614 771

E-mail: marcin.jaronczyk@autoremo.pl


MAZDA SKYSELECTION

Znak jakości SkySelection

Samochód używany ze znakiem jakości SkySelection ma maksymalnie 7 lat i najwyżej 150 000 km przebiegu. Decydując się na kupno samochodu używanego w naszym Programie, otrzymujesz gwarancję jakości i możesz cieszyć się szeregiem korzyści.

Gwarancja

Zakup używanego samochodu to zawsze kwestia zaufania, dlatego wszystkie samochody ze znakiem jakości SkySelection są objęte 3-miesięczna gwarancją z możliwością jej przedłużenia aż do 2 lat. Pozwoli Ci to ustrzec się w przyszłości niespodziewanych wydatków finansowych związanych z eksploatacją zakupionego auta.

Bogata oferta samochodów Mazda i innych marek

Program SkySelection to przyjemność z jazdy sprawdzonym samochodem używanym z gwarancją. W ramach programu oferujemy samochody marki Mazda, ale również innych marek.

Sprawdzony stan techniczny

Wszystkie oferowane w programie SkySelection samochody są poddawane gruntownej ocenie technicznej przez naszych ekspertów. Ocena ta składa się ze 100 punktów kontrolnych.

Sprawdzony stan prawny

Wszystkie auta wystawione na sprzedaż w SkySelection zostały poddane dokładnej kontroli pod kątem ich stanu prawnego i są oferowane wyłącznie przez Dealerów Mazda SkySelection, co gwarantuje najwyższą jakość.

Atrakcyjne finansowanie

Program SkySelection to bezpieczne i wygodne formy finansowania zakupu wymarzonego samochodu z naszej oferty. Nasi Dealerzy służą pomocą przy wyborze optymalnej opcji finansowania Twojego samochodu oraz pomogą w wypełnieniu wszelkich formalności kredytowych lub leasingowych.

Odkup samochodu Klienta

Wiemy, jak ważna dla Klienta jest szybka i bezproblemowa sprzedaż posiadanego samochodu, dlatego w ramach programu SkySelection odkupimy Twój samochód niezależnie od marki. Przyjdź do salonu Mazda SkySelection, a nasi eksperci zaproponują Ci wycenę Twojego samochodu.

Jazdy testowe

Twoje zaufanie oraz zadowolenie z nabytego auta są dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Ci możliwość jazdy testowej, zanim zdecydujesz się na zakup. Przyjdź, przetestuj i wyjedź swoim „nowym” samochodem używanym z gwarancją wysokiej jakości.


RENAULT SELECTION

Renault SELECTION to wielomarkowy program sprzedaży i odkupu samochodów używanych, realizowany przez Autoryzowanych Partnerów Renault. Wszystkie samochody używane zostały wybrane pod kątem ich historii i pochodzenia oraz poddane kontroli stanu technicznego popartej certyfikatem.

Kupując samochód używany w ramach programu, otrzymujesz:

  • zapewnienie doskonałego przygotowania
  • obsługę na najwyższym poziomie
  • dodatkowo samochody z naszej oferty posiadają minimum 12-miesięczną gwarancję z assistance. Gwarancję fabryczną o ile obowiązuje w momencie sprzedaży samochodu lub ochronę gwarancyjną CarGarantie.

Renault SELECTION to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów sprzedających samochód. Wypełniając formularz online otrzymasz bezpłatną oraz rzetelną wycenę Twojego samochodu.

Gwarancja Renault 12-miesięczna gwarancja

Samochody zakupione w salonach Renault Selection objęte są minimum 12-miesięczną gwarancją: gwarancją fabryczną o ile jeszcze obowiązuje lub ochroną gwarancyjną CarGarantie w jednym z dostępnych trzech wariantów: Selection, Comfort i Standard. Każdy z pakietów dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu. W momencie zakupu samochodu można również przedłużyć ochronę gwarancyjną Renault Selection na dodatkowy okres do 3 lat w ramach pakietu Comfort Plus lub Standard Plus.

Assistance 24/7

Szeroki zakres Assistance dostępny w ramach pakietów z ochroną gwarancyjną CarGarantie umożliwia skorzystanie z naprawy na miejscu lub holowania do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Renault. W ramach wariantu Selection lub Comfort ochrony CarGarantie dostępne są również usługi związane z samochodem zastępczym oraz wsparciem w przypadku kontynuacji podróży, możesz również skorzystać z pomocy w przypadku przebitej opony lub braku paliwa.

Udokumentowane pochodzenie pojazdu

Samochody dostępne w Renault Selection są sprawdzone pod kątem ich pochodzenia. Weryfikowane są wszelkie aspekty prawne, z uwzględnieniem formy własności, aby nowy właściciel samochodu mógł poznać dokładną historię pojazdu, którym jest zainteresowany.

Kontrola stanu technicznego

Każdy samochód z oferty Renault Selection objęty został kontrolą w zakresie elementów mechanicznych, elektrycznych oraz najważniejszych podzespołów samochodu. Sprawdzono również historię wizyt i napraw serwisowych, a także wykonano pomiar grubości lakieru. Wszystko po to, by właściciel znał dokładny stan kupowanego auta.

Renault Financial Services szeroka oferta kredytów i leasingów

W salonach Renault Selection możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowania na zakup samochodu, dopasowanej do Twoich potrzeb. Dzięki Renault Finansowanie możesz wybrać jedno z wygodnych rozwiązań kredytowych oraz leasingowych – opowiedz doradcy o Twoich oczekiwaniach, a on zaproponuje Ci najlepszą ofertę. W Renault Finansowanie otrzymasz również propozycję oferty pakietu ubezpieczenia komunikacyjnego.

Jazda próbna bez zobowiązań

W Renault Selection masz możliwość skorzystania z jazdy próbnej samochodem, który Cię zainteresuje. Dzięki temu będziesz mógł przekonać się, jaki jest komfort jazdy wybranym samochodem! Pamiętaj, że umówienie się na jazdy próbne nie wiąże się z żadnymi późniejszymi zobowiązaniami.

Doskonałe przygotowanie estetyczne

Samochody dostępne w Renault Selection zostały profesjonalnie przygotowane – zarówno nadwozie, jak i wnętrze pojazdu zostało przyszykowane, tak by pojazd spodobał Ci się i żebyś mógł się w nim dobrze poczuć. Sprawdź nasze standardy!

Obsługa na najwyższym poziomie

W Renault Selection mamy samochody z drugiej ręki, ale jakość to zawsze pierwsza klasa – zarówno jeśli chodzi o samochody, jak i o obsługę! U nas w salonach zakup samochodów używanych zawsze odbywa się z uwzględnieniem standardów sprzedaży oraz wydania pojazdu przy udziale profesjonalnego zespołu Renault.

Ubezpieczenie komunikacyjne specjalna oferta

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia proponuje dla Klientów Renault Selection, zainteresowanych używanymi samochodami osobowymi marki Renault i Dacia, ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego z rabatem do 10% oraz ubezpieczeniem bagażu w promocyjnej cenie 50 zł. Z dedykowanego pakietu dealerskiego ERGO Hestii skorzystać mogą Klienci, których pojazdy nie były ubezpieczone w ERGO Hestia w czasie ostatnich 12 miesięcy poprzedzających zakup.

Gwarancja

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania. Nie godzimy się na żadne kompromisy, ponieważ dbamy o Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Twój samochód został dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przygotowany, jednak pomimo tego może wystąpić konieczność dokonania naprawy. Nieoczekiwane koszty naprawy nie będą przeszkodą, dzięki ochronie gwarancyjnej CarGarantie, która zabezpiecza Twój używany samochód przed niespodziankami finansowymi. Sprawdź już teraz!

Zalety ochrony gwarancyjnej CarGarantie:

  • kompleksowa ochrona przed kosztami napraw
  • gwarancja płatności w przypadku naprawy
  • bezgotówkowe rozliczenie awarii w przypadku naprawy objętej ochroną gwarancyjną w Autoryzowanych Serwisach Renault w Polsce i na terenie Europy
  • naprawa przy użyciu oryginalnych części
  • wysoka niezawodność planowania
  • assistance
  • wzrost wartości pojazdu, wyższa cena w przypadku odsprzedaży

Gwarancja Renault Selection

Ochrona gwarancyjna CarGarantie to dodatkowe wyposażenie Twojego samochodu używanego. W przypadku zdarzenia objętego ochroną Car Garantie będziesz mógł wezwać assistance i wykonać bezpłatnie naprawę w dowolnym serwisie Autoryzowanych Partnerów Renault, firma CarGarantie pokryje w pełni koszty robocizny i materiałów. W zależności od wieku i przebiegu Twojego samochodu, możliwe jest skorzystanie z jednego z trzech pakietów ochrony CarGarantie: SELECTION, COMFORT lub STANDARD.

Zakres ochrony gwarancyjnej CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu

Przedłużenie ochrony gwarancyjnej CarGarantie można nabyć w momencie zakupu samochodu używanego. Przedłużenie to może być nawet o dodatkowe 3 lata – co pozwoli Ci dostosować ochronę gwarancyjną do długości finansowania. Dostępne jest w dwóch wariantach: COMFORT Plus i STANDARD Plus, szczegóły znajdziesz tutaj..

Zakres ochrony gwarancyjnej CarGarantie dopasowany jest do wieku oraz przebiegu pojazdu i zastosowany może być do samochodów poniżej 10 lat i 200 000km.


HYUNDAI PROMISE

Sprawdzone samochody używane

Znajdź swój wymarzony samochód używany, sprzedaj swój obecny pojazd i ciesz się wiodącą w branży gwarancją marki Hyundai. Program Hyundai Promise i Sprawdzone Samochody Używane oferuje rozszerzoną gwarancję na okres od 2 do 5 lat, dołączając do niej całodobowy Assistance przez co najmniej 24 miesiące.

Właściciel się zmienia, jakość pozostaje

Wartości jakie charakteryzują program Hyundai Promise to komfort, bezpieczeństwo i zaufanie, dzięki którym możemy zaoferować naszym klientom spokój ducha.

Spokój ducha

W programie Hyundai Promise i Sprawdzone Samochody Używane każdy Klient przed wybraniem swojego samochodu może wypróbować go podczas jazdy próbnej. Wszystkie pojazdy oferowane są wraz z rozszerzona gwarancją i całodobową pomocą drogową, a dzięki elastycznemu finansowaniu, Klient może wybrać samochód używany o takiej samej funkcjonalności jak nowe modele.

Dostępność

Samochody dostępne w programie Hyundai Promise można łatwo i szybko znaleźć za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie lub bezpośrednio u Twojego lokalnego dealera Hyundai. Potrzebujesz informacji o technologii, sprzedaży swojego aktualnego pojazdu czy sposobach finansowania? Wszystkie informacje z łatwością znajdziesz na naszej stronie internetowej lub u dealerów Hyundai.

Niezawodność

Możesz polegać na certyfikacie jakości DEKRA, który otrzymuje każdy samochód Hyundai Promise. Masz gwarancje tego, że stan techniczny każdego pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez specjalistów. Ponadto możesz sprawdzić historię swojego samochodu i listę wyników kontroli najważniejszych punktów pojazdu.

Gwarancja

Wszystkie samochody oferowane w programie Hyundai Promise sprzedawane są z rozszerzoną gwarancją od 2 do 5 lat.

Rozszerzona jazda próbna

Każdy klient Hyundai Promise będzie mógł skorzystać z rozszerzonej jazdy testowej i szczegółowej prezentacji samochodu.

Elastyczne finansowanie

Oprócz pewności zakupu, program Hyundai Promise oferuje Ci także możliwość atrakcyjnych form finansowania.

Certyfikat jakości DEKRA z kontrolą 100 punktów pojazdu

Każdy samochód Hyundai Promise otrzymał certyfikat jakości DEKRA, potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości.

Gwarantowany odkup samochodu

Gwarancja spokoju – Program Hyundai Promise gwarantuje możliwość odkupu aktualnego pojazdu Klienta.

Pakiet serwisowy

Na Nabywcę pojazdu z programu Hyundai Promise czeka powitalny pakiet serwisowy zawierający m.in. bezpłatne kontrole pojazdu oraz tańsze przeglądy serwisowe, obowiązujące u Autoryzowanych Dealerów.

Assistance 24/7

Zagwarantowana całodobowa pomoc drogowa przez co najmniej 24 miesiące (a maksymalnie 5 lat – w zależności od wybranego samochodu), aktywna we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz EFTA.

Najwyższa jakość

Każdy samochód marki Hyundai oferowany w programie Hyundai Promise ma poniżej 5 lat od daty pierwszej rejestracji, a jego przebieg wynosi maksymalnie 120 000 km.

Wsparcie samochodów ekologicznych

Prawdziwą innowacją w programie Hyundai Promise jest poszerzenie oferty o pojazdy proekologiczne. Klienci mogą skorzystać ze wsparcia i porad ekspertów z dziedziny elektryczności.