X Nowotarski Piknik Lotniczy za nami

Zakończył się jubileuszowy, dziesiąty Nowotarski Piknik Lotniczy. Głównym partnerem pikniku była Grupa Autoremo.

Na dwa dni niebo nad nowotarskim lotniskiem we władanie wzięły wiatrakowce, śmigłowce i różnego typu samoloty – od tych malutkich, zdalnie sterowanych, aż po imponujących rozmiarów maszyny, jak np. wojskowa CASA. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się sobotni pokaz nocny.

Na ziemi również nie brakowało atrakcji. Na scenie występowały zespoły muzyczne, a liczne punkty gastronomiczne zadbały o to, żeby nikt nie chodził głodny i spragniony. Dzieciaki mogły pobawić się w wesołym miasteczku, nie zabrakło również dla nich gier i zabaw z nagrodami.

Kolejny rok z rzędu Grupa Autoremo była głównym partnerem Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Nasze stoisko podczas pikniku odwiedziło kilka tysięcy osób, co niezmiernie nas cieszy. Zaprezentowaliśmy najnowsze i najchętniej kupowane samochody z każdej marki, której dealerem jest Grupa Autoremo.

Skodę godnie reprezentowali bracia – młodszy i mniejszy Karoq oraz nieco starszy, ale za to większy, Kodiaq. Hyundai pokazał najnowszy model Kona, a Volkswagen T-Roc’a – oba samochody szczególnie do gustu przypadły paniom. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się Dacia Duster oraz Renault Captur. Luksusem kusiła Mazda6. Samochody użytkowe reprezentowały Crafter z oferty Vokswagena oraz Trafic z Renault.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wspólne podziwianie podniebnych akrobacji!