Nowy wymiar komfortu: Anndora Mazda Renault Dacia otwarta!

Od 1 marca br. zapraszamy Państwa do nowego, multibrandowego salonu samochodowego Anndora Mazda, Renault, Dacia w Krakowie przy al. 29 Listopada 149. To jeden z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

Tym samym oddajemy do Waszej dyspozycji wyjątkowe miejsce. Blisko 2 000 m. kw. powierzchni salonu zapewni niespotykaną nigdzie indziej wygodę wyboru modelu z szerokiej gamy samochodów Renault i Dacia oraz Mazda. Okazałe wnętrza umożliwią wszechstronną prezentację każdego modelu, który Was zainteresuje. A rozbudowana strefa obsługi klienta daje unikalny komfort w podejmowaniu decyzji zakupowych i dopełnianiu formalności.

Zadbaliśmy także o najwyższy standard opieki posprzedażowej, dlatego już 1 kwietnia br. uruchamiamy jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie w Polsce stref serwisowych, która będzie integralną częścią salonu. Wszystko po to, abyście w pełni mogli cieszyć się jazdą wybranym u nas samochodem. Nowy, multibrandowy salon samochodowy Anndora Mazda, Renault, Dacia to kolejny ważny rozdział w rozwoju Grupy Autoremo. Z wielką przyjemnością zapraszamy do nowego salonu.