BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018 za nami

Zakończył się jedyny i wyjątkowy turniej polo na śniegu BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018. W tym roku w organizację turnieju zaangażowało się Renault oraz Anndora, Grupa Autoremo, krakowski i nowotarski dealer tej marki.

Zawodnicy z ośmiu krajów – w sumie 26 graczy i ponad 50 koni. Wspaniała sceneria Tatrzańskiego Parku Narodowego otulonego zimową szatą i trzy dni wyjątkowej rywalizacji przeplatanej wieczornymi spotkaniami w najsłynniejszym kompleksie hotelowym w polskich górach – BUKOVINA Resort. Tak w skrócie podsumować to, co działo się w miniony weekend w Bukowinie Tatrzańskiej.

Po dwudniowych zmaganiach BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018 wśród mężczyzn na najwyższym podium zobaczyliśmy drużynę Jet Story (PL, CZ), na drugim miejscu uplasowała się ekipa Renault (CZ, SK), a trzecie miejsce przypadło ekipie Credit Suisse (CH). Wśród kobiet prym wiodła drużyna BUKOVINA (PL).

Sobotni wieczór należał do Roberta Kupisza, światowej sławy stylisty i projektanta mody, który w Hotelu Bukovina podczas magicznego pokazu prezentował swoją kolekcję.

Tegoroczne zawody wspierało Renault oraz Anndora, Grupa Autoremo, dealer Renault i Dacia z salonami w Krakowie i Nowym Targu. Licznie zgromadzeni widzowie, goście BUKOVINA Resort i zawodnicy mogli zapoznać się z nowym Renault Koleos oraz najnowszym modelem Dacia Duster, którego wcześniejsze wcielenie spotkało się z bardzo dużą popularnością – szczególnie w terenach górskich.

Więcej zdjęć