Zimowe Dzień dobry ICE Kraków z Grupą Autoremo

Raz na kwartał Centrum Kongresowe ICE Kraków staje się największym w Krakowie placem zabaw. To właśnie Dzień Dobry ICE Kraków. Kilkulatek zapytał nas, czy samochody elektryczne uchronią planetę od śmierci.

Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy. Animatorzy prowadzą bezpłatne zajęcia m.in. z tańca współczesnego czy baletu, malują dziecięce buźki, zapraszają do tańca i na warsztaty. To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania razem czasu.

Centrum Kongresowe ICE Kraków zamienia się w wielki plac zabaw, otwierając się na dzieci nie tylko z Krakowa, ale też z okolicznych miejscowości. Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy warsztaty historyczne, nauka tańca, warsztaty designu czy warsztaty kulinarne. 

To także wspaniała okazja do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków – goście odwiedzają m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel. Największą atrakcją, jak zawsze, jest pokaz filmu niespodzianki, który rozpoczyna się o godzinie 12.00.

Dla nas Dzień dobry ICE Kraków było świetną okazją do prezentacji samochodów elektrycznych znajdujących się w ofercie Grupy Autoremo. W ICE Kraków zaparkowało używane na co dzień w Bukovina Resort Renault Twizzy oraz zyskujące co raz większą popularność w Krakowie Renault ZOE. Zainteresowani mogli również przyjrzeć się elektrycznej wersji dostawczego Renault Kangoo, które bardzo dobrze sprawdza się w biznesie.

Elektryki spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Padało wiele pytań: o zasięg, o sposoby ładowania, o możliwość jazdy buspasami oraz o koszty zakupu i eksploatacji. Nie mniej ważne pytania zadawały dzieci. Kilkuletni chłopiec zaskoczył nas pytaniem o to, czy te auta naprawdę ochronią naszą planetę przed śmiercią. Trudno było odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, bo naukowcy nadal spierają się, czy samochody elektryczne to przyszłość, czy tylko kolejny krok w kierunku wynalezienia jeszcze bardziej skutecznego sposobu napędzania pojazdów. Niemniej jednak zachęcamy do zapoznania się z ofertą samochodów elektrycznych – jazdy próbne można odbyć w naszym salonie Renault Anndora Kraków, Grupa Autoremo

Zapraszamy na jazdy próbne i dziękujemy za wspólnie spędzony czas w ICE Kraków! Do zobaczenia wkrótce!