V Moto Show w Krakowie

Za nami największe targi motoryzacyjne pod Wawelem – Moto Show w Krakowie.

To już piąta edycja targów. Nie mogło na nich zabraknąć naszego stoiska. W tym roku pokazaliśmy fabrycznie usportowione samochody z naszej oferty.

W hali EXPO Kraków na stoisku Grupy Autoremo zaparkowały:

  • najnowszy Renault Megane R.S., Clio R.S. i Twingo G.T. od jedynego w Krakowie dealera Renault Sport – Renault Anndora Kraków,
  • kultowy roadster Mazda MX-5 RF od Mazda Anndora Kraków,
  • ponad trzystukonny Volkswagen Golf R od Volkswagen Autoremo Nowy Targ.

Przed halą swoją ofertę samochodów dla biznesu prezentowała ekipa z Renault Pro+ Anndora Kraków. Obejrzeć mogliśmy Renault Master w różnych konfiguracjach: do przewozu osób niepełnosprawnych, fabryczny autobus, zabudowę skrzyniową (eksportówka) z nową kabiną tylną Spojtrak, ultralekką zabudowę kontenerową z windą czy zabudowę do przewozu mebli. Bardzo dużym zainteresowaniem  cieszył się Renault Trafic w wersji Space Class, który idealanie sprawdzi się zarówno w biznesie, jak i do wakacyjnych wypadów większą ekipą.

Licznie odwiedzający nasze stoisko Goście byli zachwyceni. Do każdego samochodu można było wsiąść i dokładnie obejrzeć, nasi doradcy chętnie prezentowali zalety auta i zapisywali na jazdy próbne. Na najmłodszych czekały drobne gadżety i niespodzianki.

Kolejna edycja Moto Show w Krakowie dopiero za rok, ale już na nią serdecznie zapraszamy!