Targi motoryzacyjne Moto Show 2017 w Krakowie

Jeśli choć trochę interesujecie się motoryzacją – musicie odwiedzić EXPO Kraków, gdzie odbywają się największe w naszym regionie targi branży motoryzacyjnej.

Znajdziecie tu wszystko, co związane jest z maszynami, które mają silnik i służą do przemieszczania się. Poza samochodami i motocyklami są też skutery, quady, pojazdy specjalistyczne, a nawet łodzie. Zapoznacie się z ofertą finansowania, kupn, ubezpieczenia i zabezpieczenia pojazdu, znajdziecie całą masę gadżetów, części zamiennych… po prostu cały przekrój przez motoryzacyjną branżę.

Grupa Autoremo – Anndora i Autoneo Kraków – szczególnie zaprasza na swoje stoiska.

Ekologicznie na wiosnę

Ekologia to hasło przewodnie naszego stoiska wewnątrz hali. Już z daleka rzuca się w oczy piękny obraz Tatr, bo gdzie, jak nie w górach, znajdziemy spokój, czyste powietrze i źródlaną wodę. Z myślą o naturze zaprezentowaliśmy samochody przyszłości – elektryczne, hybrydy oraz te, które ochronę środowiska stawiają na pierwszym miejscu.

Goście targów obejrzeć mogli coraz bardziej popularnego Hyundaia IONIQ, elektryczne Renault ZOE oraz używane na co dzień w Bukovina Resort malutkie TWIZZY, które szczególnie przypadło do gustu najmłodszym fanom motoryzacji.

Najdłuższa kolejka ustawiała się do Mazdy MX-5, która w genialny sposób łączy sportowy charakter z maksymalną oszczędnością paliwa. Za to nasz „ciasteczkowy” foodtruck na bazie Renault Mastera był małym zaproszeniem do drugiego stoiska przed halą, a ciasto rabarbarowe, którym częstowano, było wyśmienite!

Bezkonkurencyjna oferta Renault Pro+

Drugie nasze stoisko skierowane było do przedsiębiorców, dla których odpowiednio przygotowany samochód to idealne narzędzie pracy. Od lat cieszymy się ogromnym zaufaniem Klientów i dzięki ich pomocy zdobywamy doświadczenie, aby właściwie spełnić wysokie wymagania w sprawie doboru i serwisu samochodów dostawczych.

Przedstawiona na targach oferta Renault Pro+ to zabudowy wszelkiego typu, od osobowych, przez eksportówki z kabiną sypialną, lawety, dostawcze (paka), pojazdy zabudowane zgodnie z potrzebą kurierów, firm serwisowych, budowlanych i wiele, wiele innych. Każdy samochód można dokładnie obejrzeć, a doradcy chętnie przedstawią jeszcze inne rozwiązania dla biznesu.

Zapraszamy!

Targi Moto Show Kraków trwają w dniach 20-21 maja 2017. Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 Godziny otwarcia: sobota 11:00 – 19:00, niedziela 10:00 – 18:00. Czekamy!