Rodzinne Lato z Radiem z Dacia Anndora

Rabczanie nie wystraszyli się deszczu i całymi rodzinami odwiedzili kolejny przystanek na trasie koncertowej Lata z Radiem.

Trasa Lata z Radiem to największy tour koncertowy w Polsce – w ciągu wakacji największe gwiazdy muzyki goszczą w dwudziestu miejscowościach naszego kraju. Poza koncertami i występami widzowie mogą miło spędzić czas z patronami trasy, wśród których jest Dacia.

Jako dealer lokalny Dacia Anndora Nowy Targ, Grupa Autoremo, bawiliśmy się razem z radiową Jedynką w minioną sobotę na koncercie w Rabce-Zdroju. Pomimo prognozowanych opadów deszczu nasze miasteczko odwiedziły prawdziwe tłumy.

Dla najmłodszych mieliśmy gadżety i drobne upominki. Dorośli zapoznać się mogli z ofertą Dacia i przymierzyć do popularnych modeli Sandero Stepway czy Duster. Sporym zainteresowaniem cieszyła się również wyścigówka z Dacia Duster Cup.

Po zmroku na scenę wyszły długo oczekiwane zespoły IRA i Varius Manx z Kasią Stankiewicz i choć z nieba polały się strugi deszczu – na świetnym koncercie bawiły się tłumy.