Nowe Renault Scenic już u nas!

Kto powiedział, że minivan nie może być zmysłowy? Odkryj Nowe Renault SCENIC, dla którego inspiracją był concept-car R-Space. Nowe proporcje, całkiem odmienny, bardziej magnetyczny design, duże 20-calowe koła, pochylona przednia szyba w połączeniu z krótką maską, a także charakterystyczny, wyróżniający się układ przednich i tylnych świateł.

Już od kilku dni nowe Renault Scenic jest w naszych salonach. Ten wszechstronny samochód, pełen innowacji i technologicznych ciekawostek, ale i czerpiący z najlepszych, sprawdzonych we wcześniejszych modelach rozwiązań, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

To, co przyciąga uwagę w Nowym Renault SCENIC to całkowicie odmienny design, który zrywa z kanonami stylistycznymi tego segmentu. To nowa koncepcja kompaktowego vana, w której widać wyraźną inspirację concept-carem R-Space. Całkowicie zmienione proporcje nadwozia i zmysłowe, precyzyjnie wyrzeźbione kształty przyciągają spojrzenia. Panoramiczna przednia szyba oraz wysoka, boczna linia nadwozia potęgują wrażenie płynności i dynamiki. Duże, 20-calowe koła montowane w standardzie we wszystkich wersjach oraz oferta dwukolorowego nadwozia doskonale oddają jego nowoczesny charakter.

Nowe Renault SCENIC dysponuje bogatą ofertą zaawansowanych technologii typowych dla aut z klasy wyższej. Począwszy od przeziernego wyświetlacza Head-Up, systemu multimedialnego R-LINK 2 pełniącego rolę centrum dowodzenia i zapewniającego dostęp do usług mobilnych, wyjątkowego systemu MULTI-SENSE umożliwiającego wybór dopasowanego do nastroju trybu jazdy, a kończąc na najnowszych innowacjach w zakresie wspomagania prowadzenia, w tym trzech nowościach: systemie utrzymywania pasa ruchu, aktywnym systemie wspomagania hamowania z funkcją wykrywania pieszych oraz systemie wykrywania zmęczenia kierowcy.

Przezierny wyświetlacz Head-Up to w pełni bezpieczny podgląd na najważniejsze informacje potrzebne przy prowadzeniu samochodu. Dzięki niemu prędkość, informacje z systemu nawigacji czy ostrzeżenia z systemów wspomagających prowadzenie są w zawsze w zasięgu Twojego wzroku.

5 trybów i 5 niepowtarzalnych stylów jazdy. Dzięki systemowi MULTI-SENSE możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy w zależności od tego, na co masz w danej chwili ochotę, lub preferowanego stylu jazdy. Potrzebujesz nieco adrenaliny? Masz ochotę na chillout? Możesz zmieniać swoje wrażenia z jazdy w każdej chwili.

System multimedialny R-LINK 2 z dostępem do usług online to prawdziwe centrum sterowania autem. Jego dotykowy ekran o przekątnej 7″ lub 8,7″ pozwala w intuicyjny i łatwy sposób obsługiwać system MULTI-SENSE, multimedia, funkcje związane z komfortem, a także aktywować/dezaktywować systemy wspomagające prowadzenie.

Parkowanie nigdy dotąd nie było tak proste! System „Easy Park Assist” sam wymierzy ilość potrzebnego miejsca, określi tor jazdy i zajmie się wykonaniem manewru parkowania. Wszystko bez użycia Twoich rąk! Dodatkowo, dzięki kamerze cofania i systemie wspomagania parkowania przód/tył/bok zostaniesz powiadomiony o ewentualnych przeszkodach. To gwarancja bezpieczeństwa z każdej strony.

System zmiany konfiguracji wnętrza „One Touch” pozwala na dowolne konfigurowanie strefy tylnych siedzeń i przestrzeni bagażowej. Przesuwana w zakresie 160 mm tylna kanapa, dzielona w układzie 1/3-2/3, i otrzymana po jej złożeniu płaska podłoga ułatwiają załadunek bagaży i dostęp do całej powierzchni bagażnika. Nowe Renault SCENIC oferuje największą w segmencie pojemność schowków – do 63 l, a także dużą przestrzeń ładunkową, która oferuje proste i wyjątkowo praktyczne rozwiązania.

Zapraszamy na jazdy próbne nowym Renault Scenic. Szczegóły pod numerem telefonu: 18 264 14 80 (Nowy Targ) lub 12 34 53 820 (Kraków).

Zdjęcia