Moto Show w Krakowie – odpalamy emocje!

Grupa Autoremo zaprasza na 6. edycję Moto Show, największego motoryzacyjnego wydarzenia w południowej Polsce, które odbędzie się w dniach 18-19 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Poprzednia impreza zgromadziła ponad 150 wystawców oraz 28-tysięczną widownię.

Tegoroczne spotkanie odbywa się pod hasłem „Odpal emocje!”. A tych z pewnością nie zabraknie. Na fanów motoryzacji czeka mnóstwo atrakcji: od wystaw aut tuningowanych i retro poprzez salon samochodowy oraz pojazdów najnowszej generacji, po spotkanie z gwiazdami motorsportu i ekscytujące pokazy. Ciekawie zapowiada się też strefa rodzinna, symulatory zdarzeń drogowych oraz pokazy ratownictwa medycznego.

Po raz pierwszy targom towarzyszyć będzie konferencja o kierunkach rozwoju światowej motoryzacji. Wezmą w niej udział naukowcy, dziennikarze, przedstawiciele władz oraz reprezentanci Parlamentu Europejskiego. Debatę organizujemy w Krakowie, który jest liderem walki o czyste powietrze, a także prekursorem w przechodzeniu na elektromobilność (pierwsza w kraju Strefa Czystego Transportu wprowadzona w dzielnicy Kazimierz).

[Zobacz relację z targów Moto Show Kraków 2018]

Podczas spotkania postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące przyszłości elektrycznej rewolucji, nowych przepisów poprawy bezpieczeństwa w Unii Europejskiej oraz ochrony środowiska naturalnego.

Wśród wystawców zaprezentują się czołowi przedstawiciele koncernów samochodowych dostępnych na polskim rynku, dystrybutorzy części i akcesoriów motoryzacyjnych a także ubrań i gadżetów motorsportowych. W grupie zwiedzających najliczniej reprezentowani będą miłośnicy motoryzacji i sportów wyczynowych, zawodowi kierowcy i amatorzy, posiadacze czterech kółek a także całe rodziny z dziećmi.

Targi będą szeroko promowane i relacjonowane w największych mediach ogólnopolskich, branżowych oraz w social mediach.

Zapraszamy! 18-19 maja 2019
www.motoshow.krakow.pl

Grupa Autoremo na Moto Show Kraków 2018
Grupa Autoremo na Moto Show Kraków 2017