Małopolska Premiera Renault Koleos

W piątkowy wieczór krakowski salon Renault Anndora, Grupa Autoremo, wypełnił się gośćmi. Głównym bohaterem spotkania było nowe Renault Koleos.

Nowe Renault Koleos stanowi istotny etap w procesie odnawiania gamy modeli Renault na wszystkich rynkach. Ten flagowy model marki Renault wkracza na rynki światowe z ambicją podboju bardzo ważnego segmentu SUV-ów wyższej klasy. Nowe Renault Koleos to również łącznik między światem SUV-ów a samochodami klasy wyższej. Charakteryzuje go atletyczny design – zdecydowanie wyróżniający go na tle modeli konkurencji – oraz wysoki komfort pod względem przestronności i wyposażenia dla wszystkich pasażerów.

Organizowana w naszym salonie Małopolska Premiera Renault Koleos zgromadziła wielu miłośników marki Renault, którzy z zaciekawieniem przyglądali się rozwiązaniom zastosowanym w nowym Koleosie.

Miły wieczór z nowym Koleosem uświetnił występ grupy teatralno-tanecznej. Był czas na oglądanie samochodu i rozmowy z naszymi doradcami, a w konkursie można było wygrać nowego Koleosa na weekend.