Grupa Autoremo głównym sponsorem drugiej edycji Otylia Swim Tour w Nowym Targu

Już 2 czerwca na nowotarskim basenie czeka nas wyjątkowe spotkanie – młodzi pływacy, ich rodzice i trenerzy podhalańskich szkółek pływackich wezmą udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak. To drugie spotkanie z Mistrzynią. I po raz drugi głównym sponsorem warsztatów została Grupa Autoremo.

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każdej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

[Zobacz relację ze spotkania Otylia Swim Tour 2018]

Pierwsze spotkanie podhalańskich pływaków z Mistrzynią odbyło się 7 października 2018 roku i okazało się wielkim sukcesem. Zapał organizatorów, a szczególnie trenera Mariusza Lacha ze szkółki pływackiej Delfin, świetnie przygotowane obiekty nowotarskiego MCSiRu i SP 11 oraz zaangażowanie sponsorów prywatnych sprawiło, że Stolica Podhala była „pewniakiem” podczas typowania miast, w których odbędzie się tegoroczna edycja warsztatów.

Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny możemy być częścią tego wyjątkowego projektu!

   


   

Projekt Otylia Swim Tour, realizowany przez Fundację Otylii Jędrzejczak, współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Współorganizatorami zajęć w Nowym Targu są Urząd Miasta Nowy Targ i Szkółka Pływania Delfin, a ich gospodarzami Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu oraz Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu. Sponsorem głównym imprezy w Nowym Targu jest Grupa Autoremo, a wspierają ją także Medical Clinic Podhale i EcoFlores oraz jako partner Fundacja Santander Bank Polska.