Electric Roadshow 2021 w Krakowie

Budowanie świadomości elektromobilności oraz przybliżenie oferty zeroemisyjnych pojazdów z gamy Renault i Dacia to tematy przewodnie ogólnopolskiego wydarzenia, którego pierwszą odsłonę zobaczyliśmy w miniony weekend w stolicy Małopolski.

Pierwszy dzień wydarzenia – piątkowe spotkanie z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego oraz ich podwykonawcami – utrzymane było w formie konferencji, podczas której licznie zgromadzeni uczestnicy otrzymali solidną dawkę wiedzy teoretycznej. Jak wdrażać elektromobilność? Jakie są wymogi prawne? Jak zapewnić infrastrukturę do ładowania samochodów elektrycznych? – to tylko część tematów, które poruszano. Prezentowano też strategię i oferty produktowe Renault i Dacia oraz oferty finansowe RCI.

W drugiej części dnia do dyspozycji uczestników były elektryczne modele Renault i Dacia, którymi można było odbyć jazdę testową, aby w niełatwych, krakowskich warunkach przekonać się o licznych zaletach nowej technologii.

Organizatorami pierwszego dnia Electric Roadshow 2021 było Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych oraz Krakowski Holding Komunalny, a partnerami Renault Polska, RCI Leasing oraz EVBox.

Drugiego dnia w naszym salonie Anndora Kraków przy al. 29 Listopada 149 spotkali się przedsiębiorcy, którzy rozważają zakup pojazdu zeroemisyjnego na potrzeby swojej działalności. Cieszymy się, że z miesiąca na miesiąc zainteresowanie elektromobilnością wśród przedsiębiorców rośnie. Renault, jako wiodący dostawca nowych technologii w motoryzacji, ma w tym zakresie właścicielom małych i średnich przedsiębiorstw bardzo wiele do zaoferowania.

Electric Roadshow 2021 rusza dalej – w sumie we wrześniu i październiku zawita w 6 miastach w Polsce (Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Warszawa). Dziękujemy za miłe spotkania i rozmowy.

Oczywiście niezmiennie zapraszamy do Renault Anndora Kraków, al. 29 Listopada 149 – o elektromobilności wiemy bardzo dużo i chętnie się tą wiedzą podzielimy! Do zobaczenia w salonie!