Dacia Extreme Tour w Zakopanem

Dacia Extreme Tour 2023 to cykl wydarzeń organizowanych przez Dacię łącznie w 11 miejscowościach w różnych częściach Polski, który potrwa do 3 września br. Dziś spotkaliśmy się pod Gubałówką w Zakopanem.

Podczas Dacia Extreme Tour można było przetestować modele z gamy Dacii w najwyższej wersji wyposażenia – nowej, outdoorowej wersji Extreme: Sandero Stepway, Duster oraz 7-miejscowy Jogger. Sandero Stepway Extreme i Jogger Extreme zostały w standardzie wyposażone w system Extended Grip do pokonywania grząskich i śliskich odcinków. Duster Extreme pozostaje z napędem 4×4 umożliwiającym pokonywanie najtrudniejszych szlaków. Wszystkie samochody przeznaczone do testów dostępne były w wersji z dwupaliwowym silnikiem ECO-G 100. Dacia jest jedynym producentem oferującym kompletną gamę samochodów wyposażonych fabrycznie w dwupaliwowe silniki (benzyna/LPG).

Na jazdy testowe modelami Dacia w wersji Extreme można było zarejestrować się na dedykowanej stronie wydarzenia: extremetour.dacia.pl lub po prostu przychodząc na miejsce.

OUTDOOROWY STYL ŻYCIA W WERSJI EXTREME

Outdoor według Dacii to sposób na życie, dlatego gama Dacii wzbogaciła się o nowy poziom wyposażenia: Extreme, szczególnie przydatny dla poszukiwaczy przygód, aktywnych na świeżym powietrzu.

W ramach nowego pakietu akcesoriów InNature na miejscu będzie można zobaczyć pakiet Sleep, dzięki któremu Dacia Jogger może stać się autem przeznaczonym do spania na łonie natury. Pakiet Sleep pozwala w ciągu kilku minut przekształcić wnętrze samochodu w sypialnię. Waży zaledwie 50 kg, więc w razie potrzeby można go łatwo wyjąć z samochodu. Uzupełnieniem pakietu Sleep mogą być dostępne akcesoria, zwiększające komfort użytkowania Dacii Jogger, w tym zewnętrzny namiot, dający się przy otwartej klapie bagażnika spiąć z nadwoziem auta, zwiększając tym sposobem przestrzeń do biwakowania.

Więcej informacji o nowościach Dacia

Zapraszamy: Dacia Anndora Nowy Targ, ul. Szaflarska 170 lub Kraków, al. 29 Listopada 149.