Zapraszamy na V Moto Show w Krakowie

Grupa Autoremo tradycyjnie prezentuje się na targach Moto Show w Krakowie. W tym roku stoisko Grupy Autoremo pełne będzie sportu i motoryzacyjnych nowości.

Renault Anndora Kraków, Grupa Autoremo, w tym roku podniesie ciśnienie wszystkim fanom motoryzacji – pod dachem hali EXPO Kraków zaparkują wyjątkowe modele MEGANE R.S i CLIO R.S.

Mocny i rasowy design Nowego MEGANE R.S. doskonale wyraża wysoki poziom osiągów i zastosowanych technologii. Niespotykana w segmencie technologia 4CONTROL w wyposażeniu seryjnym, sprzężona z 4 hydraulicznymi ogranicznikami i 2 typami zawieszenia, sport lub cup, sprawiają, że Nowy MEGANR.S. przekracza granice bez kompromisów. Nowy silnik o pojemności 1,8 L turbo, mocy 280KM i momencie obrotowym 390Nm, wspólnie z manualną lub automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC, przeniesie Cię do świata doskonałych osiągów. Nowy MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy rajdowego.

Renault CLIO R.S. posiada wszystkie rozwiązania technologiczne wprowadzone w CLIO, uzupełnione ponadto o know-how i doświadczenie Renault Sport. Oferuje niespotykane osiągi dzięki silnikowi benzynowemu 1.6 turbo, współpracującemu z 6-biegową dwusprzęgłową automatyczną skrzynią EDC, sterowaną dodatkowo łopatkami umieszczonymi pod kierownicą. Dostępne w wersji standardowej z silnikiem o mocy 200 KM, a w wersji Trophy i R.S. 18 – o mocy 220 KM z dodatkowym akompaniamentem potężnego brzmienia układu wydechowego firmy Akrapovic®. Siadając za jego kierownicą, czerpiesz nieopisaną przyjemność z jazdy.

Nie zawiodą się się również miłośnicy japońskiej motoryzacji – Mazda Anndora Kraków, Grupa Autoremo, zaprezentuje najmocniejszą wersję kultowego roadstera – Mazdę MX-5 RF

Od zaawansowanej technologii SKYACTIV po żywiołową stylistykę KODO – wszystkie elementy modelu MX-5 RF zostały starannie zaprojektowane z myślą o zapewnianiu niespotykanej przyjemności z prowadzenia i wzbudzaniu emocji. Tę osobistą więź między kierowcą a Mazdą MX-5 RF nazwano Jinba Ittai. Nowy kolor nadwozia Mazdy – Soul Red Crystal – jest pełen energii, głębi i blasku. Dzięki niemu nikt nie przejdzie obok samochodu obojętnie.

Bardzo ciekawie zapowiada się również plenerowa ekspozycja samochodów dla specjalistów – Renault Anndora Kraków, Grupa Autoremo, dealer Renault Pro+ zaprezentuje bazujące na Renault Master samochody: do przewozu osób niepełnosprawnych, fabryczny autobus, zabudowę skrzyniową (eksportówka) z nową kabiną tylną Spojtrak, ultralekką zabudowę kontenerową z windą czy zabudowę do przewozu mebli. Bardzo dużym zainteresowaniem na pewno będzie się cieszył Renault Trafic w wersji Space Class, który idelanie sprawdzi się zarówno w biznesie, jak i do wakacyjnych wypadów większą ekipą.

Pojawią się również inne modele z szerokiej gamy samochodów oferowanych w salonach Grupy Autoremo. Jakie? Przekonacie się odwiedzając Moto Show w Krakowie w dniach 19-20 maja 2018.

Zapraszamy!

Więcej o targach

WWW: motoshow.krakow.pl/ profil facebook: facebook.com/motoshowwkrakowie/

Filmowe wspomnienie z Moto Show w 2017 roku


Grupa Autoremo to największy dealer samochodów na Podhalu i jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce.

Grupa Autoremo to salony samochodowe, a także blacharnie, lakiernie i autoryzowane serwisy: Autoremo, Anndora i Autoneo w Bukowinie Tatrzańskiej, Nowym Targu, Nowym Sączu i Krakowie.

W ofercie Grupy Autoremo znajdują się takie marki, jak: Mazda, Hyundai, Renault, Volkswagen, Skoda i Dacia. Grupa Autoremo zaopatruje również wymagających przedsiębiorców w pojazdy Volkswagen Użytkowe oraz Renault Pro+.