Zapraszamy na Majka Days do Krynicy-Zdroju

Škoda napędza rowery w całej Polsce – wkrótce również w Krynicy-Zdroju podczas amatorskiego wyścigu u boku zawodowych kolarzy: Rafała Majki, Pawła Poljańskiego i Maćka Bodnara z grupy Bora Hansgrohe. Grupa Autoremo i Škoda Autoremo Nowy Sącz zapraszają na Majka Days.

MAJKA DAYS – Krynica Zdrój

Impreza kolarska „Majka Days” to wyjątkowy wyścig, któremu patronuje Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro – Rafał Majka. Lokalizacja zawodów, start/meta, trasy w Beskidzie Sądeckim pojawiają się nieprzypadkowo – tu właśnie członek zawodowej grupy kolarskiej „Bora Hansgrohe” realizował swe pierwsze poważniejsze treningi podczas zgrupowań i obozów przygotowawczych.

Południowo-wschodnia Małopolska to idealne miejsce do jazdy na rowerze. Pojawiająca się z każdym rokiem coraz większa ilość dobrej jakości szos, wciąż niewielki ruch samochodowy, ciekawe i nadal nieodkryte miejsca oraz wszechobecne góry i wzniesienia – to wszystko sprawia, iż właśnie w Krynicy-Zdroju postanowiliśmy zainaugurować imprezę „Majka Days”.

Rezerwujcie trzeci weekend września (16-17.09.2017), gdyż będzie to jedyna okazja w roku, by stanąć na starcie razem z najlepszym „góralem” dwóch ostatnich edycji Tour de France. Sobotnia czasówka z finałowym podjazdem o nachyleniu ponad 15% oraz jeden z trzech dystansów niedzielnego wyścigu dystansowego – to nadzwyczajne wydarzenie w amatorskim peletonie kolarskim.

Prawdopodobnie obok Rafała Majki na starcie pojawią się również jego koledzy z grupy Bora Hansgrohe, w tym najbliższy pomocnik w górskich etapach największych tourów świata – Paweł Poljański oraz szósty zawodnik w jeździe indywidualnej na czas podczas ostatniej Olimpiady – Maciej Bodnar. Bezpośrednio po Majka Days wspomniana „Trójka” wylatuje na do Norwegii na szosowe Mistrzostwa Świata.

Trasa wyścigu o tęczową koszulkę dedykowana jest kolarzom dobrze jeżdżącym w górach, być może w Krynicy będziecie mogli stanąć na starcie z przyszłym Mistrzem…

ZAPRASZAMY!

Więcej na MAJKADAYS.com oraz na facebooku.