Zapraszamy na jazdy próbne nowym modelem Volkswagen Tiguan

Pragniemy zaprezentować nowy, wyjątkowy model Volkswagen Tiguan, który jest dostępny w naszym salonie Volkswagen Autoremo przy ul. Szaflarskiej 170 w Nowym Targu.

Jest to innowacyjne spojrzenie niemieckiego producenta na samochody klasy SUV. Model został skonstruowany w oparciu o elementy modułowej platformy MQB. Sportowy wygląd i komfortowe wnętrze tego modelu nadają mu prestiżowy charakter. Model ten ma bogate wyposażenie w systemy bezpieczeństwa. Wersja Highline zapewnia systemy monitorowania otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania „City”, utrzymywania pasa ruchu Lane Assist, wykrywania zmęczenia kierowcy, stabilizacji toru jazdy z przyczepą, a także siedem poduszek powietrznych.

To samochód, który daje poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje satysfakcję z jazdy niezależnie od warunków panujących na drodze. Idealny dla osób, które cenią sobie niemiecką precyzję wykonania.

Zapraszamy na jazdy próbne modelem Volkswagen Tiguan z wersją wyposażenia Highline, aby mogli Państwo poczuć satysfakcję z jazdy.

Volkswagen Autoremo

ul. Szaflarska 170
Nowy Targ