Zapraszamy do testowania: Škoda Superb w najmocniejszej wersji

W naszym nowotarskim salonie przy ul. Szaflarskiej 170 czeka na Was Škoda Superb w wersji Laurin&Klement z najmocniejszym silnikiem o mocy 280 KM i napędem 4×4. Zapraszamy na jazdy próbne!

Superb Laurin&Klement został zaprojektowany dla osób o najwyższych wymaganiach – oferuje maksimum komfortu i ekskluzywność topowej klasy. Logo L&K mówi więc językiem luksusu.

„Tylko to, co najlepsze jest dobre dla naszych klientów” – to motto przyświecało założycielom marki Václavowi Laurin i Václavowi Klement.

Laurin&Klement odsłoni przed Tobą to, co ŠKODA ma najlepsze – przywiązanie do szczegółów i wykończenie z najwyższą starannością. Logo L&K na oparciach foteli będzie Ci o tym przypominać za każdym razem, gdy będziesz wsiadać do auta.

Prezentowana wersja to najmocniejsza odmiana Superba. Napędza ją benzynowy, turbodoładowany silnik o pojemności 2.0 TSI i mocy 280 KM, co w połączeniu z napędem na wszystkie koła oraz automatyczną 6-biegową skrzynią DSG gwarantuje niesamowite emocje z jazdy.

Sprawdź sam

Zapraszamy do testów – samochód czeka na Was w salonie Škoda Autoremo w Nowym Targu (ul. Szaflarska 170; tel. 18 26 10 212).

Więcej zdjęć