Wypróbuj Škodę Octavię z silnikiem 1.0 TSI i daj się zaskoczyć

W świecie motoryzacji wciąż panuje błędne przekonanie, że jeśli samochód jest ekonomiczny, to musi być słaby i „mułowaty”. Ty też tak sądzisz? Super! To zapraszamy Cię do salonu Škoda Autoremo w Nowym Targu na jazdy testowe Octavią z silnikiem 1.0 TSI.

Kiedy zaprosiliśmy naszych stałych Klientów na jazdy testowe „nietypową” Octavią – nie kryli oni zdziwienia. Samochód, początkowo bez oklejenia, wyglądał, jak każdy inny. Klienci chodzili, oglądali – no wypisz-wymaluj nowa Otavia. – Co w niej jest takiego specjalnego? – pytali. – Czym ona się różni od tego modelu, który posiadamy? – drążyli. Odpowiedzią naszego doradcy było wręczenie kluczyków i zaproszenie na przejażdżkę, po której jedyne, co zauważali kierowcy, to znaczny spadek spalania.

Jakież było zdziwienie Klientów, kiedy po dokonaniu jazdy testowej dowiadywali się, że kierowany przez nich pojazd dysponuje silnikiem o pojemności zaledwie jednego litra. – Na co dzień jeżdżę z mocniejszym silnikiem 1.4 TSI i w życiu bym nie pomyślał, że w zasadzie nie czuć różnicy – mówi Tomasz z Nowego Targu. – Za to spalanie znacząco spadło, a nie jechaliśmy jakoś specjalnie oszczędnie – dodaje.

Zdziwionych i zaskoczonych – oczywiście pozytywnie – było o wiele więcej. Konstruktorzy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowany przez nich silnik z jednego litra pojemności wyciąga aż 115 koni mechanicznych, co bez najmniejszego problemu ożywa niemałą przecież Octavię.

Teraz Wasza kolej – odwiedźcie nasz salon Škoda Autoremo, Grupa Autoremo, w Nowym Targu przy ul. Szaflarskiej 170 i przekonajcie się, co potrafi nowa Octavia z silnikiem 1.0 TSI.

Zapraszamy! Dajcie się zaskoczyć!