Wygrana z Jastrzębiem. Škoda dla Pana Piotra

W nowotarskiej hali lodowej odbył się mecz ligowy TatrySki Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie. Grupa Autoremo jest Głównym Partnerem Motoryzacyjnym Klubu Hokejowego Podhale Nowy Targ na sezon 2018/2019.

Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli bardzo ciekawe spotkanie, w którym od pierwszych minut meczu górą byli gospodarze. Bramka zdobyta przez Dziubińskiego w czwartej minucie była jedyną, jaką oglądaliśmy tego dnia, choć okazji do strzelenia z obu stron nie brakowało.

Nie mniej ciekawie było w przerwach. W pierwszej na lodzie pojawiły się samochody od Škoda Autoremo Nowy Targ – najnowszy model Skoda Fabia oraz siedmiomiejscowa Škoda Kodiaq Scout. W drugiej przerwie odbyła się tradycyjna „zabawa z krążkiem”, w której główną wygraną był dowolny samochód marki Škoda, z pełnym bakiem, dostępny dla zwycięzcy na weekend. W zabawie udział wzięła rekordowa ilość osób. Najlepszą celnością i największym szczęściem wykazał się Pan Piotr z Nowego Targu – gratulujemy!

Kolejna „zabawa z krążkiem”, w której tym razem główną nagrodą będzie samochód Renault Kadjar od Renault Anndora, Grupa Autoremo, już 22-go listopada podczas meczu będącego dokończeniem spotkania na inaugurację sezonu (przerwanego z powodu mgły).

Zapraszamy!