Więcej emocji z jazdy dzięki Ioniq 5 N

Hyundai Motor pokaże niebawem, jak jazda zupełnie nowym IONIQ 5 N może wpłynąć na emocje u kierowców. W nowatorskim eksperymencie pierwszy wyczynowy samochód elektryczny firmy udowodni, że nie jest to tylko samochód sportowy do codziennego użytku, ale także potrafi poprawić nastrój kierowcom.

Napełnianie kierowców ekscytacją

Przez pięć dni, w szczycie zimy, zupełnie nowy IONIQ 5 N będzie przywożony do Rjukan w Norwegii – jednego z najciemniejszych miejsc w Europie. Tam wybrana grupa mieszkańców będzie miała okazję odbyć ekscytujące jazdy testowe IONIQ-em 5 N.

Firma wykorzystuje neuronaukę do obserwacji, jak jazda całkowicie elektrycznym samochodem sportowym pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Przed i po każdej jeździe próbnej neurobiolog będzie mierzył zmiany biologiczne i neurologiczne u kierowców. Po raz pierwszy dane naukowe potwierdzają tezę, że dzięki IONIQ-owi 5 N klienci „nie tylko jeżdżą, ale także czują to”.

Ten eksperyment to wyjątkowa szansa. Współpracując z neurobiologiem, Hyundai udowodni, że całkowicie elektryczne i elektryzujące wrażenia z jazdy zupełnie nowym IONIQ 5 N mogą zwiększyć emocje kierowców – nawet podczas najciemniejszej zimy. Ten eksperyment podkreśla zaangażowanie Hyundaia w nie tylko zaspokajanie pragmatycznych potrzeb naszych klientów w zakresie mobilności, ale także zaspokajanie ich emocjonalnych aspiracji za pomocą innowacji.

Andreas-Christoph Hofmann,
Wiceprezes ds. marketingu , Produktu i PR w Hyundai Motor Europe

Źródło: Hyundai Motor Poland