TÜV SÜD potwierdza: Serwis blacharsko-lakierniczy na piątkę!

Miło nam poinformować, że nasz serwis blacharsko-lakierniczy spełniając bardzo wyśrubowane normy i wymagania otrzymał maksymalną ocenę Centrum Certyfikacji TÜV SÜD Polska. To prestiżowy, niemiecki certyfikat przyznawany najlepszym rozwiązaniom z zakresu motoryzacji. Grono specjalistów i audytorów przeprowadza liczne testy oraz badania potwierdzające niezawodność i bezpieczeństwo zastosowanej technologii oraz kontroluje czy spełnia ona najwyższe standardy jakości.

TÜV SÜD Polska wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, wyróżnia serwisy blacharsko-lakiernicze. Podczas zdarzenia drogowego konstrukcja samochodu często ulega naruszeniu, a odbudowa tej części samochodu wymaga odpowiednich warunków oraz znajomości technologii obróbki każdego z użytych materiałów. Naprawa blacharska ma także istotny wpływ na właściwe działanie systemów bezpieczeństwa takich jak na przykład poduszek powietrznych. Celem każdej naprawy jest przywrócenie pierwotnego stanu oraz poziomu bezpieczeństwa pojazdu.

Czym jest certyfikacja norm branży blacharsko-lakierniczej?

Certyfikat norm branży blacharsko-lakierniczej jest potwierdzeniem jakości obsługi klienta jak również świadczy o tym, że serwisy te są przygotowane do obsługi nowoczesnych materiałów karoseryjnych w oparciu o właściwą technologię oraz urządzenia zatwierdzone przez producenta oraz spełniły założone restrykcyjne wymagania.

Krzysztof Bryniarski – dyrektor działu i Adam Morańda – koordynator Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo.

Jak wygląda certyfikacja norm branży blacharsko-lakierniczej?

Proces certyfikacji norm branży blacharsko lakierniczej jest prowadzony przez zespół doświadczonych, polskich ekspertów z branży motoryzacyjnej.

Certyfikacja wykonywana jest na podstawie specjalnej listy audytowej. Została ona stworzona wykorzystując wieloletniego doświadczenia pracowników TÜV SÜD w dziedzinie motoryzacji. Podczas audytu weryfikowane są wszystkie obszary które mają wpływ na jakość usługi, oraz jakość naprawy uszkodzonego pojazdu. Kontroli podlegają nie tylko narzędzia na halach blacharni oraz lakierni, weryfikowane są również:

  • wygląd zewnętrzy (budynek, parkingi, pozostawione uszkodzone pojazdy)
  • biuro obsługi klienta
  • blacharnia, lakiernia
  • niezbędna dokumentacja do prowadzenia działalności
  • proces oględziny pojazdu po naprawie blacharsko lakierniczej

Certyfikat dla Centrum Likwidacji Szkód Grupa Autoremo

Kontrole przeprowadzone przez zespół TÜV SÜD Polska potwierdziły najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, co potwierdza ocena oraz wydany certyfikat. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszych punktów.

Biura likwidacji szkód Grupa Autoremo działają w kilku lokalizacjach w Krakowie, Nowym Targu, Nowym Sączu i Bukowinie Tatrzańskiej.

Kontakt oraz więcej informacji: https://www.autoremo.pl/likwidacja-szkod-komunikacyjnych/