Tour de Pologne Amatorów 2017 w obiektywie

Grupa Autoremo – razem z BUKOVINA Resort i Hyundai Polska – kolejny raz wspierała i trzymała kciuki za amatorów zmagających się z trasą, którą kilka godzin później pojechali najlepsi kolarze świata.

Ponad 2,5 tysiąca kolarzy wystartowało w tegorocznej edycji Tour de Pologne Amatorów.

Byliśmy z Wami na starcie przy BUKOVINA Resort, razem pędziliśmy zawrotnym tempem przez Brzegi, żeby chwilę później stromym podjazdem pod Łapszankę wdrapać się na najpiękniejsze miejsce widokowe na Podhalu. Podziwialiśmy Waszą walkę na Ścianie Bukovina i trzymaliśmy kciuki na ostatnich trzech kilometrach łagodnego, choć wyczerpującego podjazdu przez Bukowinę Tatrzańską.

I wreszcie meta – jedni z Was pokonywali ją ostatkiem sił ledwo zapierając się na kierownicy, a niektórzy podnosząc ręce w geście zwycięstwa wyglądali tak, jakby mieli pokonać kolejne setki kilometrów wyścigów.

Gratulujemy Wam Kochani Amatorzy, dziękujemy za wytrwałość i wolę walki. Dziękujemy za piękne emocje, których nam dostarczyliści i już zapraszamy Was na przyszłoroczny Tour de Pologne Amatorów do Bukowiny Tatrzańskiej!

Zapraszamy Was do obejrzenia obszernej galerii z TdPA. Mamy nadzieję, że się odnajdziecie na którymś ze zdjęć 🙂 Miłego oglądania!