Szarotki na lodzie. Sparingi tuż-tuż

Zawodnicy TatrySki Podhale Nowy Targ ostro szykują się do nadchodzącego sezonu. Już za kilka dni rozegrają pierwsze mecze. Na razie będą to tylko sparingi, ale kibice już z niecierpliwością czekają na to, jak zaprezentują się zawodnicy po wakacyjnej przerwie.

Nowy trener Tomasz Valtonen wraz ze swoimi pomocnikami, Tatjaną Tikhonov i Marko Rönkkö, nie daje chłopakom chwili wytchnienia. Zresztą nikt o taką chwilę nie prosi – ostateczny skład drużyny nadal nie jest znany i każdy z zawodników walczy o miejsce w zespole.

Treningi odbywają się dwa razy dziennie. Zaczęło się od treningów „na sucho”, których celem było między innymi sprawdzenie motoryki zawodników. Od kilku dni Szarotki mają możliwość trenowania na lodzie.

Pierwszy sparing już 10 sierpnia w Michalovcach na Słowacji. 14, 16 i 17 sierpnia – sparingowe spotkanie w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Podczas Jarmarku Podhalańskiego, 17 sierpnia, odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny TatrySki Podhale Nowy Targ na sezon 2018/2019.

Pierwsze spotkanie ligowe rozegramy w piątek 14 września z Nestą Toruń, dwa dni później, na wyjeździe, z Zagłębiem Sosnowiec.

Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym klubu Podhale Nowy Targ w nadchodzącym sezonie jest Grupa Autoremo.

Do zobaczenia na meczach!