Škoda wprowadza nową ofertę – Škoda najem ALL INCLUSIVE

ŠKODA prezentuje zupełnie nową ofertę najmu samochodów – ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE. Umożliwia ona korzystanie z samochodu ŠKODY przez określony czas w zamian za stałą, miesięczną opłatę. Dodatkowo w ramach oferty klient otrzymuje szeroki pakiet usług, takich jak m.in. ubezpieczenie AC/OC, pełną obsługę serwisową, całodobowe wsparcie Assistance czy możliwość wymiany auta już po dwóch latach. W ramach usługi wybrać można dowolny model ŠKODY.

ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE to odpowiedź na zmieniający się styl życia klientów. W ramach stałej miesięcznej raty, bez dodatkowych kosztów i zmartwień, klient otrzymuje szeroki pakiet usług. Ofertę cechuje minimum formalności oraz dowolność przy wyborze samochodu. Klient może sam skonfigurować auto lub wybrać samochód z egzemplarzy dostępnych od ręki.

W ramach stałej opłaty, klient oprócz możliwości użytkowania samochodu otrzymuje również ubezpieczenie AC/OC oraz pełną obsługę serwisową obejmującą inspekcje, przeglądy, naprawy wynikające z prawidłowej eksploatacji samochodu i okresowe badania techniczne. Usługa obejmuje również całodobowe wsparcie Assistance, zawierające pomoc w organizacji holowania samochodu, odbioru samochodu po naprawie, powrotu kierowcy do domu bądź noclegu w hotelu. Na pełen czas trwania ewentualnej naprawy klient otrzymuje samochód zastępczy bez limitów i bez żadnych dodatkowych kosztów.

W ramach oferty klient ma również do dyspozycji opony letnie i zimowe z wymianą i przechowaniem oraz ubezpieczenie opon na wypadek uszkodzeń powstałych w wyniku wypadków losowych, takich jak wandalizm, uderzenie w krawężnik lub najechanie na ostry przedmiot.

Czas trwania usługi to okres od 24 do 48 miesięcy. Oferta daje zatem możliwość wymiany samochodu na nowy już po dwóch latach. Opłata wstępna wynosi od 0 do 10%.

Jedną z kluczowych zalet usługi ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE jest możliwość wynajęcia samochodu w dowolnej konfiguracji, zgodnie z własnymi preferencjami – począwszy od wersji silnikowej i wyposażeniowej przez odcień nadwozia i wzór obręczy, aż po poszczególne dodatki. Do wyboru są wszystkie modele ŠKODY, od miejskiego modelu FABIA, aż po elektrycznego SUV-a ENYAQ iV. Alternatywnie istnieje również możliwość wyboru wyprodukowanego już samochodu, dostępnego od ręki.

Nasza nowa oferta jest odpowiedzią na zmieniające się zachowania klientów ŠKODY. Obserwowany przez nas trend to chęć wiązania się z autem na krótszy termin. Wiele osób zamiast posiadać auto, woli z niego po prostu korzystać. Hasło naszej nowej usługi: „Wszystko czego potrzebujesz, w jednej ofercie” bardzo dobrze obrazuje jej zalety. W ramach ŠKODA NAJEM ALL INCLUSIVE gwarantujemy naszym klientom brak zmartwień, czyli tak lubiany przez Polaków „święty spokój”. Dzięki pakietowi usług zebranych w jedną ofertę klient nie musi się o nic martwić – zapewniamy pełną opiekę i pomoc w użytkowaniu samochodu. Pozostawiamy mu tylko najprzyjemniejszą część związaną z jazdą i codziennym korzystaniem z auta.

Michał Bajon,
Dyrektor sprzedaży w ŠKODA Polska

Usługa marki to także odpowiedź na uciążliwe dla Polaków obowiązki lub wydarzenia związane z użytkowaniem auta. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Opinia24 na zlecenie ŠKODY, Polacy najczęściej obawiają się niespodziewanej awarii auta (51%), kosztów związanych z naprawami (44%) oraz kosztów utrzymania samochodu (40%).

Źródło: Škoda Polska