Škoda Scala: Rekordowe Dni Otwarte

Dni Otwarte Škoda Scala, które odbywały się w miniony weekend w naszych salonach Škoda Autoremo w Nowym Targu i Nowym Sączu, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Nowy model Škody to bardzo ciekawe, dobrze zaprojektowane i wykonane auto. Szereg przemyślanych rozwiązań i udogodnień zastosowanych w Scali, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów, zrobił wrażenie na Klientach. Również litrowy, turbodoładowany silnik benzynowy o mocy stu piętnastu koni mechanicznych zadziwiał osiągami i oszczędnością paliwa. Już od światowej premiery Škody Scala specjaliści motoryzacyjni oceniali, że ten samochód to materiał na bestseller i widać, że mieli rację.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze salony Škoda Autoremo w Nowym Targu (ul. Szaflarska 170) i Nowym Sączu (ul. Wiśniowieckiego 123) podczas Dni Otwartych.

Tych, którzy nie mogli podjechać do nas w weekend zapraszamy w tygodniu – Škoda Scala chętnie pokaże się Wam z najlepszej strony, a pomogą jej w tym nasi doradcy handlowi 🙂 Do zobaczenia!