Škoda otrzymuje główną nagrodę w plebiscycie MotoAS Interii 2019

ŠKODA po raz kolejny otrzymała główną nagrodę w plebiscycie MotoAs Interii 2019 za bestsellerowy model OCTAVIA.

Kompaktowe auto, łączące innowacje z obszaru bezpieczeństwa i komfortu, stylowy design i przestronne wnętrze, zajęło pierwsze miejsce w kategorii „Do pracy”, wyróżniającej samochody najlepiej przystosowane do jazdy służbowej. Czwarta edycja uroczystej gali wręczenia nagród odbyła się 12 czerwca w Warszawie.

Plebiscyt MotoAs Interii już po raz czwarty wyróżnił najlepsze samochody dostępne na polskim rynku. Czytelnicy, a zatem również kierowcy, zagłosowali na auta w dziesięciu kategoriach. W kategorii „Do pracy” zwyciężyła ŠKODA OCTAVIA – bestsellerowy model marki. To stylowe auto kompaktowe, wyposażone w systemy bezpieczeństwa odpowiadające na potrzeby współczesnych kierowców oraz funkcjonalności z obszaru Connectivity, zapewnia jednocześnie komfort i emocje podczas codziennej jazdy.

Dokładna analiza potrzeb współczesnych kierowców sprawia, że samochody marki ŠKODA wyposażone są w najnowsze technologie z obszaru bezpieczeństwa i komfortu, posiadają przestronne wnętrza i emocjonujący design. Dzięki temu są w stanie zagwarantować pewną i przyjemną jazdę. Jako marka staramy się nie tylko odpowiadać na potrzeby kierowców, ale rozumieć je i wyprzedzać. Dlatego tym bardziej jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy odebrać nagrodę MotoAs Interii, przyznawaną przez czytelników, a zatem także naszych klientów

– komentuje Klaudyna Gorzan, PR Manager ŠKODA.

Źródło: Škoda Polska