Škoda Kodiaq już w naszych salonach

Znawcy motoryzacji twierdzą, że już dawno na rynku nie było takiego „hitu”, jakim jest nowa Škoda Kodiaq. Czy mają rację? Przekonacie się już podczas Dni Otwartych Škody od 18 marca.

Zapraszamy do naszych salonów Škoda Autoremo w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 170 oraz w Nowym Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123. Od soboty 18 marca zapraszamy na Dni Otwarte Škody – będziecie mogli zapoznać się i umówić na jazdę próbną nowymi modelami, a wśród nich właśnie nowym SUV-em czeskiego producenta, którego w kilku słowach przybliżymy.

Škoda Kodiaq świętowała swoją światową premierę 1 września 2016 roku w Berlinie. Ten SUV to imponująca kombinacja siły i rodzinnych wartości. Kodiaq jest potwierdzeniem, że Škoda nieustannie dba o najwyższe standardy, jakość i bezkompromisową praktyczność na co dzień.

Zachwyca wnętrzem

Ergonomia to za mało, by opisać w pełni wszystkie funkcjonalności i udogodnienia, które drzemią we wnętrzu nowej Škody Kodiaq. Uwagę zwraca doskonałe wykończenie detali oraz użycie materiałów, dających poczucie komfortu i obcowania ze szlachetnością. Zdecydowanie docenisz w nim przemyślane rozwiązania, ułatwiające podróż całej rodzinie: pojemny Jumbo Box między fotelami, Pakiet Komfortowego Snu, uchwyty na tablety w oparciach foteli przednich, czy możliwość szybkiego zablokowania otwartych drzwi od wewnątrz.

Zaskakuje wyglądem

Krystaliczny design świateł to znak rozpoznawczy nowego SUV-a z gatunku stylowych. Zobacz, jak wiele uroku tkwi w wysokim umiejscowieniu jego przednich reflektorów, które powiększają Twoje pole widzenia podczas jazdy. Charakterystyczne tylne lampy Škody Kodiaq są nie do przeoczenia. To właśnie dzięki nim na drodze poczujesz się jeszcze bezpieczniej. Wdzięk i lekkość projektu idą w parze z przemyślaną funkcjonalnością Škody Kodiaq.

Przykuwa uwagę

Nic dziwnego, że sylwetka nowej Škody Kodiaq przyciąga spojrzenia. To zapowiedź drzemiącej w niej mocy. Nowy, solidnie skonstruowany SUV z gatunku niezawodnych będzie dla Ciebie wiernym towarzyszem codziennych wyzwań i większych, rodzinnych misji. Sprawdzi się w każdych warunkach, a na co dzień ułatwi Ci życie za sprawą pomysłowych udogodnień: parasola zmyślnie ukrytego w drzwiach, bagażnika otwieranego jednym ruchem stopy, czy specjalnej ochrony krawędzi drzwi.

SUV z gatunku interaktywnych

Škoda Connect – bądź zawsze on-line

W nowej ŠKODZIE Kodiaq nigdy nie jesteś sam na drodze. Towarzyszy Ci cały świat, dostępny dzięki Škoda Connect. Ten nowoczesny system łączności oparty na własnym Wi-Fi pozwala Ci być cały czas online. Funkcjonalność SMARTGATE zapewnia bezprzewodowe połączenie z samochodem, dzięki czemu możesz na swoim smartfonie kontrolować 40 różnych parametrów auta. Za pomocą Škoda Connect w sytuacji awaryjnej pomoc wezwiesz używając jednego przycisku.

Škoda Infotainment – nawiguj z przyjemnością

Połączenie przez Wi-Fi w nowej ŠKODZIE Kodiaq daje możliwość zarządzania zestawem multimedialnym przez smartfona lub tablet. W ten sposób Twoje urządzenie mobilne zmienia się w poręcznego pilota dla systemów Columbus lub Amundsen, towarzyszących każdej podróży nowym SUV-em z gatunku multimedialnych.

SUV z gatunku stylowych

Poczuj przestrzeń

Odkryj wygodę podróżowania przestronnym SUV-em, w którym Twoi pasażerowie będą czuć się naprawdę swobodnie i komfortowo. Nową ŠKODĄ Kodiaq może podróżować nawet w 7 osób. Aż kusi, by skorzystać z dodatkowego trzeciego rzędu foteli, które zmieniają samochód w rodzinnego mini-busa!

Podróżuj z radością

Nowa Škoda Kodiaq powstała po to, by radość ze wspólnego podróżowania swobodnie dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Już nie musisz się zastanawiać, czy dla wszystkich starczy miejsca. Starczy – podobnie, jak wtyczek USB do Waszych smartfonów, czy uchwytów na tablety dla młodych odkrywców, którzy w czasie jazdy zatęsknią za ulubioną kreskówką.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapraszamy do naszych salonów Škoda Autoremo w Nowym Targu przy ulicy Szaflarskiej 170 oraz w Nowym Sączu przy ul. Wiśniowieckiego 123. Profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Czekamy na Was również w internecie:
– na autoremo.pl (http://autoremo.pl),
– na naszym profilu FB (https://www.facebook.com/GrupaAutoremo/)
– na Instagramie (https://www.instagram.com/grupaautoremo/).

Zobacz zdjęcia