Renault TRAFIC SpaceClass: Perspektywy o klasę wyżej

Nowy Renault TRAFIC w wersji SpaceClass przyjmuje standardy samochodów osobowych z najwyższej półki i wysoko stawia poprzeczkę w cieszącym się coraz większą popularnością segmencie luksusowych vanów.

Design zewnętrzny

Wyrazista osobowość

Ekskluzywny lakier w kolorze Szary Comete, elementy w kolorze czarnym z połyskiem, chromowana osłona chłodnicy, linia świateł LED w kształcie litery L, obręcze 17” z diamentowym połyskiem, szyby przyciemniane… TRAFIC SpaceClass od razu się wyróżnia.

Design wnętrza

Komfort i wyrafinowanie

Wewnątrz, skórzana tapicerka, oświetlenie LED, modułowe fotele na szynach oraz elementy dekoracyjne są godne samochodów osobowych klasy wyższej.

Materiały najwyższej jakości

TRAFIC SpaceClass przyjmuje standardy samochodów osobowych z najwyższej półki. Tapicerka ze skóry Riviera, wstawki dekoracyjne w kolorze satynowego chromu i czarnego z połyskiem… Dobór i wykończenia materiałów stanowią różnicę.

Komfortowa atmosfera

Oświetlenie ledowe, deska rozdzielcza w kolorze ciemnoszarym, jasny sufit z tkaniny jersey 3D, wykładzina i dywaniki czarne… TRAFIC SpaceClass zaprasza do swojego komfortowego wnętrza, aby podróże były jeszcze bardziej przyjemne.

Mobilny salon na wymiar dla wszystkich pasażerów

Rekordowa modułowość

Możliwych jest ponad 50 konfiguracji, od 2 do 3 siedzeń w pierwszym rzędzie i do 6 siedzeń z tyłu, TRAFIC SpaceClass dopasuje się do wszystkich zastosowań. Kanapa lub obrotowe siedzenia indywidualne na szynach, skierowane przodem do drogi lub przodem do siebie, stolik przesuwny… Pasażerowie będą mogli dopasować przestrzeń według potrzeb.

Przestronność w skali XXL

TRAFIC SpaceClass zapewnia również jedną z największej przestrzeni na rynku. Hojne wymiary wszystkich siedzeń oraz bardzo duży bagażnik. W zależności od wybranej wersji, masz do dyspozycji dużą przestrzeń do wykorzystania. Do 6m³ jeżeli wyjmiesz siedzenia z przestrzeni dla pasażerów.

Wiele schowków i praktycznych elementów wyposażenia

Aby ułatwić pobyt w kabinie, TRAFIC SpaceClass został wyposażony w wiele gniazd i praktycznych schowków. Uchwyt na smartfona lub tablet, gniazdo 220 V, gniazdo 12 V, gniazda USB… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby podróż odbywała się w jeszcze lepszych warunkach.

Komfort z najwyższej półki

Spersonalizowane możliwości TRAFIC SpaceClass są godne najbardziej luksusowych samochodów osobowych. W przyjemnej atmosferze, w komfortowych siedzeniach, każdy może skorzystać z wyposażenia niespotykanego w tym segmencie. Regulacje oparć i podłokietników, osobiste lampki do czytania, nawiewy klimatyzacji i ogrzewania regulowane z miejsc tylnych… Niczego nie zabraknie.

Wyjątkowo komfortowe i ergonomiczne miejsce dla kierowcy

Odkryj przyjemność z jazdy

Wysoka pozycja kierowcy, komfortowe siedzenie, nowa kierownica obszyta skórą, nowa tapicerka skórzana, podgrzewane siedzenia, wyjątkowa ergonomia miejsca kierowcy… TRAFIC SpaceClass odmienia przyjemność z jazdy.

Bądź zawsze w kontakcie ze światem

TRAFIC SpaceClass jest jedynym samochodem osobowym, który posiada w ofercie 2 intuicyjne systemy multimedialne, wysokiej jakości i proste w obsłudze. Nawigacja, zestaw głośnomówiący, radio, muzyka w trybie audiostreamingu… Z R-LINK Evolution lub Média Nav Evolution Twoje podróże będą łatwe i bezpieczne.

Organizacja ładunku

TRAFIC SpaceClass oferuje rekordową przestrzeń w schowkach: do 90 litrów tylko w kabinie. Schowek pod siedzeniem o pojemności 54 litrów oraz liczne inne sprytne schowki, które pozwolą mieć wszystko w zasięgu ręki.

Ustaw temperaturę z dokładnością do jednego stopnia

Dzięki regulowanej klimatyzacji, temperatura w kabinie TRAFIC SpaceClass jest zawsze optymalna. Indywidualne nawiewy zapewnią komfort wszystkim pasażerom.

Funkcja”rear off” masz również możliwość, gdy podróżujesz sam, wyłączyć klimatyzację lub ogrzewanie dla pasażerów, zmniejszając tym samym zużycie paliwa… Praktyczne!

Technologia

System wspomagania ruszania pod górę

Ruszanie pod górę już nigdy nie będzie problemem. TRAFIC SpassClass unieruchamia się na 2 sekundy na wzniesieniu przekraczającym 10%, aby umożliwić spokojne ruszenie.

Regulator-ogranicznik prędkości

Jedź ze stałą prędkością lub wybierz maksymalną prędkość za pomocą przełączników przy kierownicy.

Radar i kamera cofania

Parkuj bezproblemowo! Dzięki czujnikowi cofania i powiązanej z nim kamerze widzisz, co dzieje się z tyłu w wewnętrznym lusterku cofania albo na ekranie systemu multimedialnego.

Extended Grip

Grząskie podłoże, piasek, błoto, śnieg? Żaden problem. Dzięki systemowi Extended Grip, TRAFIC SpassClass nie straci przyczepności.

Karta Renault Hands Free

Koniec z szukaniem kluczyków! Wystarczy, że będziesz mieć przy sobie kartę Renault Hands Free od Twojego TRAFIC SpaceClass. Otwieranie, zamykanie i uruchamianie dzieje się automatycznie, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności. To takie praktyczne!

Multimedia

R-LINK Evolution

Dzięki dużemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 7″ oraz przełącznikom przy kierownicy, podłączony do sieci system R-LINK Evolution umożliwia dostęp do funkcji Twojego TRAFIC SpaceClass. Nawigacja, muzyka, zestaw głośnomówiący, dostęp do Android Auto™… Dzięki R-LINK Evolution, świat cyfrowy doskonale wpasowuje się w świat motoryzacji.

Media Nav Evolution

Wbudowany w deskę rozdzielczą ekran dotykowy systemu Media Nav Evolution pozwala korzystać z wielu pożytecznych i praktycznych funkcji. Nawigacja i informacje drogowe TMC, radio, muzyka w trybie audiostreamingu oraz zestaw głośnomówiący Bluetooth®… Z Media Nav Evolution, zawsze będziesz w zasięgu.

R&Go

R&Go, steruj za pomocą smartfonu. Słuchaj swojej muzyki, wykonuj połączenia, nawiguj za pomocą CoPilot® Premium i jeszcze wiele więcej! Możesz na przykład korzystać z funkcji Driving ECO2, aby jazda była jeszcze bardziej oszczędna lub mieć dostęp do książki serwisowej, aby zaprogramować najbliższy przegląd.

Radioodtwarzacz CD R&Go

Radio, odtwarzacz CD, zestaw głośnomówiący Bluetooth, wejścia USB oraz Jack w panelu przednim, dodatkowe wejście USB w pobliżu uchwytu na smartfon, aby łatwiej było słychać muzyki w trybie audiostreamingu. Radioodtwarzacz CD R&Go jest nie tylko zwykłym radiem!

Uchwyt na tablet

Uchwyt wbudowany w deskę rozdzielczą TRAFIC SpassClass, możesz zabrać swój tablet multimedialny wszędzie ze sobą.

Uchwyt na smartfona

Pochylany i regulowany uchwyt na smartfona pozwala mieć telefon zawsze pod ręką. Gniazdo USB znajdujące się w pobliżu, pozwala go szybko naładować.

Bezpieczeństwo

Wszyscy pasażerowie dobrze zapięci

Bez względu na konfigurację, Trafic SpaceClass jest wyposażony w indywidualne pasy bezpieczeństwa, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podróżujących.
Dla dzieci, siedzenia tylne są wyposażone w system mocowania Isofix: 4 w wersji SpaceClass, 4 w pakiecie Signature oraz 4 w pakiecie Escapade.

System monitorowania ciśnienia w ogumieniu

TRAFIC SpaceClass mierzy ciśnienie w oponach, dzięki czujnikom znajdującym się w zaworach kół.

Światła doświetlające zakręty

Aby widzieć więcej i być lepiej widzialnym, światła doświetlające zakręty w TRAFIC SpaceClass pomogą w pokonywaniu zakrętów oraz wszelkich manewrów przy małej prędkości.

Bezpieczeństwo bierne

TRAFIC SpaceClass gwarantuje bezpieczeństwo bierne na najwyższym poziomie. Wzmocniona konstrukcja, przednie poduszki powietrzne z mocowaniem przytrzymującym, pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami napięcia, boczne poduszki powietrzne kurtynowe i na klatkę piersiową… Dlatego jeździsz bezpiecznie.

Podwójne lusterko wsteczne zewnętrzne asferyczne

Koniec z uszkodzonymi oponami! TRAFIC SpassClass jest wyposażony w lusterko wsteczne, które pozwala widzieć również koła podczas parkowania.

System dynamicznej kontroli toru jazdy (ESC)

Wyposażony w system ESP nowej generacji, TRAFIC SpaceClass mierzy masę pojazdu, aby zapewnić stabilność i zwiększyć skuteczność korekty toru jazdy.

Reflektory przeciwmgłowe

Bądź widoczny(a) i zwiększ widoczność w czasie mgły, deszczu lub opadów śniegu dzięki reflektorom przeciwmgłowym TRAFIC SpaceClass.

Renault Anndora, Grupa Autoremo, zaprasza!

Zapraszamy do oglądania i na jazdy próbne nowym Renault TRAFIC SpaceClass.

Renault, Dacia – Kraków

al. 29 Listopada 149 31-406 Kraków
salon: tel. 12 34 53 820

Renault, Dacia – Nowy Targ

Szaflarska 170 34-400 Nowy Targ
salon: tel. 18 264 14 80