Renault Master dCi 170 w zabudowie na 8 palet z kabiną sypialną

Dla przedsiębiorców: zabudowa skrzyniowa „eksportówka” na 8 europalet z kabiną Twin Cab S firmy Motowektor.

Z myślą o klientach biznesowych, dla których samochód jest niezbędnym narzędziem pracy, Renault stworzyło wyspecjalizowaną sieć Renault PRO+.

Renault PRO+ jest unikalną koncepcją, pozwalającą klientom flotowym znaleźć w jednym miejscu wszystko czego potrzebują: praktyczne i skuteczne rozwiązania w procesie zakupu i obsługi floty samochodowej.

Przedstawiamy zabudowę skrzyniową na samochodzie Renault Master dCi 170 z kabiną sypialną Twin Cab S dla jednej osoby z dodatkową ogromną przestrzenią bagażową. Dzięki przestronności tych kabin kierowca wygodnie wyśpi się w nocy, ale skorzysta także na ergonomii przestrzeni dziennej.

Kabina oferuje sporo miejsca na rzeczy osobiste i daje możliwość montażu lodówki, telewizora oraz stolików. Skrzynia ładunkowa wyposażona jest w stelaż aluminiowy z pneumatyczną regulacją wysokości skrzyni, punkty mocowania ładunku PSM, poduszki pneumatyczne z kompresorem oraz oświetlenie przestrzeni ładunkowej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami (tel. 12 34 53 820), którzy chętnie pomogą w zakupie odpowiednich pojazdów dla Państwa firmy.

Więcej zdjęć