Przedpremierowy pokaz serialu „Miasto Skarbów”

Był szampan i czerwony dywan, a wchodzących do kina aktorów witały błyskające flesze fotoreporterów. W krakowskim kinie Kijów.Centrum odbył się przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka serialu „Miasto Skarbów”. Partner dla Krakowa – Grupa Autoremo, miała przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

„Miasto skarbów” opowiada losy dwóch sióstr: Alicji (Aleksandra Popławska) i Ewy (Magdalena Różczka) Wakar. Pierwsza z nich jest genialną historyk sztuki, druga – utalentowaną malarką. Alicja rzuca pracę ekspertki w Ministerstwie Kultury w Warszawie i rozpoczyna współpracę z krakowskim wydziałem policji, który ściga przestępców zajmujących się kradzieżą dzieł sztuki. Wkrótce okaże się, że jej siostra należy grupy przestępczej rabującej cenne skarby.

Na kilka chwil przed premierą.

W serialu pojawią się także m.in. Piotr Głowacki, Adam Ferency, Marcin Bosak, Iza Kuna, Edward Linde Lubaszenko, Adam Krawczuk, Helena Ganjalyan, Jan Wieczorkowski i Norbert Rakowski. Zdjęcia były realizowane w Krakowie. Pierwsze sześć odcinków reżyseruje Marcin Ziębiński, a drugą połową zajął się Piotr Jaworski.

Premiera „Miasta skarbów” w czwartek, 14 września 2017 r. o godz. 21:40 w TVP2.