Poczuj magię świąt z Hyundai: SUV pod choinkę czeka na Ciebie!

Magiczny Grudniowy Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen cudów i wyjątkowych chwil, który mobilizuje klientów do poszukiwania doskonałych prezentów. Hyundai Motor Poland przygotował wyjątkową ofertę na ten magiczny okres, obejmującą samochody spalinowe, hybrydy i elektryki.

Magia świąt z Hyundai

W trakcie Świąt Bożego Narodzenia, kiedy ulice są oświetlone migoczącymi światełkami, a choinki zdobią się kolorowymi ozdobami, ludzie z całego kraju wnikliwie planują prezenty dla swoich bliskich. W tym magicznym czasie obdarowywania, miłość i radość napełniają serca, a świąteczne prezenty stają się wyjątkowym wyrazem troski i życzliwości. To wspaniała tradycja, która dodaje magii do każdego Świątecznego Wieczoru.

Świąteczny Okres Hyundai SUV: Pełne ubezpieczenie lub 3 lata serwisu gratis

Nabrała jeszcze większego blasku! Wcześniejsza oferta, gdzie za 1 000 zł można było otrzymać 3-letni kontrakt serwisowy (do 45 000 km) lub roczny pakiet ubezpieczenia AC/OC/NNW, teraz będzie dostępna za 0 zł. Co więcej, ta niezwykła promocja łączy się z pozostałymi atrakcyjnymi upustami. Oto one.

Różne modele, różne korzyści

Świąteczny okres to doskonały czas, aby przypomnieć klientom o korzyściach cenowych dostępnych obecnie dla poszczególnych modeli. Zacznijmy od popularnego w Polsce modelu TUCSON. W przypadku jego zakupu można liczyć na upust 16 000 zł dla wersji benzynowej oraz 18 000 zł dla hybrydowej oraz hybrydowej plug-in. Upust dla modeli KONA oraz KONA Hybrid wynosi 6000 zł oraz 20 000 zł dla KONA Electric. Pozostałe upusty wyglądają następująco: IONIQ 6 – 10 000 zł, IONIQ 5 – 11 000 zł, BAYON – 13 000 zł, i20 – 10 000 zł. Jeśli do tej oferty otrzymamy darmowy pakiet serwisowy (o wartości 4 690 zł) łączna korzyść dla modelu TUCSON Plug-in Hybrid wyniesie 22 690 zł.

Magia świąt dla firm, czyli polowanie na elektryki

Najpopularniejszym modelem elektrycznym marki Hyundai jest KONA Electric. Jest ona dostępna w leasigu Easy Move On z ratą miesięczną już od 884 zł netto lub w wynajmie długoterminowym już od 2 402 zł netto. IONIQ 5 w leasingu Easy Move On jest dostępny już od 1 132 zł netto miesięcznie, w leasingu operacyjnym od 102% lub w wynajmie długoterminowym od 3 262 zł netto miesięcznie. Opływowy model IONIQ 6 jest dostępny od 1 517 zł netto miesięcznie lub w wynajmie długoterminowym od 3 985 zł netto miesięcznie. Tu także dostępny jest leasing od 102%. Klienci korzystający z finansowania w ramach Hyundai Fleet Lease tylko w okresie od 6 do 16 grudnia otrzymają za 1zł WallBoxa do ładowania swojego samochodu w domu, a ich pierwsza rata wyniesie również tylko 1 zł.

Poszczególne oferty różnią się w zależności od modelu i wybranej formy zakupu. Aktualne oferty specjalne, w tym oferta świąteczna, są szczegółowo opisane na stronie

Aktualne promocje oraz szczegóły dostępne tutaj | Hyundai Polska

Źródło: Hyundai Motor Poland