Nowy Volkswagen Crafter już u nas

Najważniejszym elementem podczas projektowania nowego Craftera była współpraca z jego dotychczasowymi użytkownikami. Dzięki temu powstał samochód jeszcze bardziej ekonomiczny, jeszcze bardziej funkcjonalny i jeszcze bardziej niezawodny.

Pierwsze z Nowych Crafterów już jadą do naszych Klientów. Mamy również egzemplarze pokazowe, które możecie obejrzeć w naszym nowotarskim salonie przy ul. Szaflarskiej 170.

Jak buduje się doskonały samochód użytkowy? Uwzględniając w procesie jego tworzenia życzenia i wymagania przyszłych użytkowników. W ten o to sposób powstał samochód ekonomiczny, funkcjonalny i bardziej niezawodny niż kiedykolwiek wcześniej. Ponad to Nowy Crafter zyskał miano najlepszego samochodu w swojej klasie w licznych kategoriach.

International Van of the Year 2017

Nowy Crafter został wybrany Międzynarodowym Samochodem Dostawczym Roku 2017 przez jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych. Film pokazuje całkowitą przemianę tego modelu, obejmującą nowoczesny design, pierwszorzędne właściwości jezdne, ponad 15 systemów wspomagających kierowcę oraz szeroki zakres układów napędowych.

Niezawodne i przestronne miejsce pracy kierowcy

Zupełnie nowe podejście do projektowania: nowy Crafter zyskuje na wyjątkowości, ponieważ w jego projektowanie duży wkład mieli użytkownicy samochodu, którzy obcują z nim codziennej pracy. Wynik: samochód idealny będący w stanie sprostać potrzebom i trudnym warunkom użytkowania zgodnie z wymogami różnych grup użytkowników.

Fotel ergoComfort z regulacją wysokości

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym z fotelem ergoComfort posiadającym zawieszenie umożliwiające regulację wysokości, który otrzymał znak jakości AGR za wyjątkową ergonomię.

Uniwersalna podłoga fabryczna

Drewniana podłoga w części ładunkowej jest uniwersalna i stanowi idealną bazę do wyposażenia samochodu w systemy regałów oferowane przez licznych producentów. Za pomocą adapterów umieszczanych w znajdujących się w podłodze szczelinach można montować i demontować moduły regałowe.

Przez wyjątkowo łatwy załadunek i najlepsze rozwiązania zabezpieczania ładunku Nowy Crafter to doskonały pojazd do pracy w mieście.

Bezpieczeństwo

Wyposażony w różnorodne, niezawodne układy bezpieczeństwa i w ponad 15 systemów wspomagających kierowcę, nowy Crafter sprawdza się idealnie podczas jazdy miejskiej.

 • Zabezpieczenie paneli bocznych
 • Asystent manewrów z przyczepą
 • Aktywny tempomat ACC plus system monitorowania ruchu w pobliżu
 • Ostrzeżenie przed pojazdami z tyłu Rear Traffic Alert
 • Asystent manewrów parkowania „Park Assist”
 • Automatyczny Hamulec Pokolizyjny.

Największy wachlarz układów napędowych

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych konfiguracjach napędu i skrzyni biegów. Napęd przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub skrzynią manualną. Solidną podstawę stanowią innowacyjne silniki TDI, zaprojektowane specjalnie z myślą o ekstremalnych wymaganiach stawianych samochodom użytkowym.

Przedni napęd

 • 100 mm niższy próg ładowni i wysokość dostępu
 • Najwyższa przestrzeń ładunkowa
 • Największa ładowność

Tylny napęd

 • Możliwość holowania przyczepy do 3,5 t
 • Maksymalna masa zestawu do 8,0 t
 • Maksymalna ładowność
 • Doskonała trakcja przy wysokich ładunkach

Napęd na cztery koła 4MOTION

 • Niezawodna trakcja
 • Najlepsza stabilność kierunkowa
 • Opcja dostępna w wersji fabrycznej

Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów

Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie oferującym ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów, którą można łączyć z każdym napędem. Ułatwia ona wygodną i ekonomiczną jazdę, nawet w ciężkich warunkach miejskich, gdzie przy różnego typu czynnościach czy dostawach dochodzi do częstego ruszania i zatrzymywania się.

Silniki TDI nowej generacji

Do wyboru kilka wariantów silnika:

 • 75 kw silnik 2.0-l-TDI
 • 90 kw silnik 2.0-l-TDI
 • 103 kw silnik 2.0-l-TDI
 • 130 kw silnik 2.0-l-TDI

Nowy Crafter niezmiernie ekonomiczny

Wysoka wartość rezydualna

Analizy wiodących międzynarodowych instytutów określające wartość rezydualną pokazują, że nowy Crafter osiąga najwyższe wartości odsprzedaży na koniec swojego okresu eksploatacji.

Niskie zużycie paliwa

Dzięki silnikom TDI nowej generacji Crafter charakteryzuje się szczególnie niskim zużyciem paliwa i emisją CO2. W standardzie znajduje się system start/stop, co więcej silniki pracują na tyle wydajnie, by odnotować średnią redukcję zużycia paliwa o 15 procent niższą w stosunku do poprzedniego modelu.

Niskie koszty utrzymania

Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz długiej żywotności typowej dla samochodów marki Volkswagen, nowy Crafter „punktuje” za pomocą niedużego zużycia eksploatacyjnego oraz niskich kosztów utrzymania i napraw, dużo mniejszych niż w przypadku poprzedniego modelu.

Dla Twojej mobilności: Nasz ServicePlus

W ramach ServicePlus oferujemy szeroki zakres usług serwisowych, specjalnie dopasowanych do Twoich potrzeb i szczególnych wymogów dla pojazdów użytkowych Volkswagen. Podczas wizyty w salonie zapytaj się więcej o zaletach ServicePlus.

Najnowocześniejsze zaplecze produkcyjne

Nowy Crafter jest produkowany w nowo wybudowanej fabryce we Wrześni, która powstała specjalnie z myślą o jego produkcji. Ten przyszłościowy zakład może się poszczycić wieloma nowatorskimi rozwiązaniami oraz stosowaniem najnowocześniejszej i proekologicznej technologii. Na terenie zakładu obejmującego 220 hektarów pracuje ok. 3000 osób wraz z 500 robotami przemysłowymi.

Zapraszamy

Autoremo Volkswagen Użytkowe
Nowy Targ ul. Szaflarska 170
tel. (18) 261 02 22

Zdjęcia