Nowy Targ: Podniebna rewia po raz dziewiąty

IX Nowotarski Piknik Lotniczy, którego partnerem była Grupa Autoremo, za nami. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Piknik rozpoczął się w sobotę i choć prognozy pogody były mocno niekorzystne – już od rana nowotarskie lotnisko tętniło życiem, a w powietrzu raz po raz pojawiały się nowe maszyny. Deszcz przyszedł tylko na krótki czas, ale to i tak nie odstraszyło widzów. W przerwie od pokazów mogli oni skorzystać z przeróżnych atrakcji, które czekały na nich na płycie lotniska.

Niedzielna poprawa pogody zachęciła wielu mieszkańców regionu do wizyty na pikniku. Od rana do wieczora akrobacje wybitnych pilotów i ich maszyn obserwowało tysiące miłośników lotnictwa.

Na stoisku Grupy Autoremo panował ciągły ruch. Ustawione w dwóch rzędach: Volkswagen Arteon, Škoda Superb, Mazda CX-3, Dacia Sandero, Škoda Kodiaq, Renault Koleos, Renault Trafic i Volkswagen Crafter robiły wrażenie i zachęcały do przyjrzenia się im bliżej. Można było dokładnie obejrzeć prezentowane modele, zasiąść za kierownicą, porozmawiać z doradcami czy umówić się na jazdę próbną.

Dziękujemy za wspólną zabawę i miło spędzony czas i już zapraszamy na kolejny, jubileuszowy Nowotarski Piknik Lotniczy, który na pewno będzie wyjątkowy!