Nowy Hyundai TUCSON najchętniej wybieranym SUV-em w Polsce

Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR w styczniu 2019 roku zarejestrowano 988 sztuk modelu TUCSON. Dzięki temu wynikowi Hyundai TUCSON został liderem sprzedaży samochodów typu SUV.

Jednocześnie TUCSON zajął 8. miejsce w rankingu sprzedaży samochodów osobowych awansując o dwie pozycje w porównaniu do stycznia roku ubiegłego. Styczniowy wynik to potwierdzenie trendu oraz zainteresowania Klientów zmodernizowanym w połowie poprzedniego roku modelem TUCSON. W grudniu 2018 roku Hyundai TUCSON był natomiast najchętniej wybieranym modelem SUV na polskim rynku zarówno przez Klientów indywidualnych jak i przez firmy.

Od momentu swojej premiery w 2015 roku, TUCSON jest najlepiej sprzedającym się autem Hyundaia w Polsce, a także w Europie. Zaprojektowany i produkowany w Europie, TUCSON spełnia najwyższe standardy jakości, potwierdzone zarówno opiniami zadowolonych Klientów, jak i wynikami testów. W ostatnim Raporcie Jakości magazynu Auto Świat**, opublikowanym w styczniu 2019 roku, Hyundai TUCSON, w teście długodystansowym 100 tys. km według oceniających okazał się wzorowy i pozostawił znakomite wrażenie pod względem niezawodności.

Obecnie Hyundai TUCSON z roku produkcji 2018 dostępny jest w atrakcyjnej ofercie Wyprzedaż Hyundai 2018 z rabatami sięgającymi aż do 10 000 złotych. Uwzględniając premię w wysokości 2 000 złotych za odkup przez dealera obecnego samochodu suma korzyści może wynieść aż do 12 000 złotych. Ponadto TUCSON z Wyprzedaży Hyundai 2018 oferowany jest z atrakcyjnym promocyjnym finansowaniem oraz ubezpieczeniem w wysokości 2,99% wartości samochodu. Dodatkowo model objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów w standardzie.

** Więcej szczegółów dotyczących Raportu Jakości magazynu Auto Świat znajduje się pod linkiem: https://www.hyundai.news/pl/marka/hyundai-nr-1-w-raporcie-jakosci-tygodnika-auto-swiat-nr-5-28-stycznia-2019-drugi-raz-z-rzedu/

Źródło: Hyundai Motor Poland