Nowość Škody w obszarze mikromobilności: lekka hulajnoga marki idealnie sprawdzi się w mieście

Rozwiązania z zakresu mikromobilności budzą coraz większe zainteresowanie wśród mieszkańców miast, poszukujących zwinnej i ekologicznej alternatywny, która pozwoli im poruszać się po miejscach niedostępnych dla samochodu. W odpowiedzi na ich potrzeby, ŠKODA przedstawia przyjazną dla użytkownika i środowiska hulajnogę – kompaktową, lekką i zaprojektowaną zgodnie z językiem designu marki. Dzięki opatentowanemu mechanizmowi składania, hulajnogę można łatwo przewozić bez poświęcania przestrzeni bagażowej na przykład w modelach KAMIQ i SCALA.

Nowa hulajnoga ŠKODY wykonana jest ze stali i aluminium, dzięki czemu jest zarówno lekka jak i wytrzymała. Jej waga nie przekracza 5 kg a nośność wynosi aż 100 kg. Hulajnoga posiada opatentowany mechanizm składania. Po złożeniu, jej wymiary to zaledwie 49 × 42 × 11 centymetrów, dzięki czemu można ją komfortowo przewozić na przykład w przestrzeni na koło zapasowe modeli ŠKODA SCALA i ŠKODA KAMIQ, jeśli są one wyposażone w zestaw naprawczy. Takie rozwiązane nie zabiera przestrzeni bagażnika i zapewnia możliwość wykorzystania jego pełnej pojemności.

Kompaktowa hulajnoga zaprojektowana zgodnie z językiem designu marki odzwierciedla ważny dla ŠKODY kierunek w projektowaniu, polegający na wprowadzaniu w życie komfortowych rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb klientów marki.

Hulajnoga dostępna jest TUTAJ.

Źródło: Škoda Polska