Nowe realizacje powłok poliuretanowych

Wzrasta zainteresowanie powłokami poliuretanowymi, które znajdują się w ofercie Grupy Autoremo. Poniżej wybrane trzy ostatnie projekty wykonane przez naszych specjalistów.

Poliuretanowe powłoki ochronne to wytrzymałe i trwałe wykończenie powierzchni ładunkowej samochodów oraz ochrona dla elementów podatnych na uszkodzenia i korozje. Warstwy te są hermetyczne i wodoszczelne, co oznacza nie tylko brak miejsc narażonych na ocieranie, brak rdzy i korozji w pojeździe, ale również brak konieczności konserwacji powierzchni ochronnej.

Na poniższych zdjęciach zabezpieczony przed korozją i zarysowaniami Volkswagen Transporter, przestrzeń ładunkowa samochodu dostawczego Iveco oraz przyczepka towarowa Wiola.

W ostatnim czasie wzrosło również zainteresowanie użyciem powłok poliuretanowych w branży HoReCa. Posiadające wszelkie atesty dopuszczające do użycia w przemyśle gastronomicznym powłoki stosowane są w samochodach chłodniczych i przystosowanych do przewozu artykułów spożywczych oraz do zabezpieczenia elementów maszyn posiadających styczność z przygotowywaną żywnością.

Zainteresowany? Zapraszamy! Dzwoń: 725-272-009

*