Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją producenta

Dobiega końca produkcja niezwodnego, dostawczego Volkswagena – produkowanego w Polsce modelu Caddy 4. Ostatnie egzemplarze zjeżdżają w tym tygodniu z linii produkcyjnej poznańskiej fabryki Volkswagena.

To doskonały moment, aby stać się posiadaczem nowego Caddy 4 w specjalnej ofercie Legend Edition. Samochód ten stał się już legendą i wzorcem dla uniwersalnych pojazdów, które w zależności od wersji mogą być dostawcze, rodzinne, a nawet turystyczne i które od wielu lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Ale to nie koniec jesiennych promocji marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Na klientów czekają produkowane w fabryce w Białężycach k. Wrześni Craftery LT Edition, nawiązujące nazwą do popularnego modelu Volkswagen LT.

To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących sprawdzonych samochodów dostawczych. Oferta dotyczy aut wyprodukowanych w 2020 roku, a pojazdy są dostępne od ręki. Dodatkowo, tylko teraz, oferujemy na nie bardzo atrakcyjne ceny, a nowe pojazdy objęte są 5-letnią gwarancją.
Komfort użytkowania, jakość i bezawaryjność są symbolami marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Teraz, wraz z 5-letnią fabryczną gwarancją, możemy zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

Mikołaj Matuszewski,
Kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Decydujący się na zakup Caddy Legend Edition i Craftera LT Edition klienci, mogą skorzystać nie tylko z wydłużonej do 5 lat gwarancji, ale również z atrakcyjnych rabatów i specjalnej oferty finansowania. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu, który charakteryzuje się niską ratą i oprócz finansowania pojazdu zawiera pokrycie kosztów przeglądów i napraw samochodu. Innym narzędziem finansowym, którym można sfinansować zakup Caddy Legend Edition oraz Crafter LT Edition dostępnym w ofercie Volkswagena Samochody Dostawcze, jest leasing z rynkową wartością końcową Profit Lease. W leasingu Profit Lease koszt miesięcznych rat zależy od długości użytkowania i całkowitego przebiegu w kilometrach zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. To klient decyduje, czy po upływie okresu użytkowania wykupuje auto, czy oddaje je do salonu i wybierze nowy model w ramach umowy leasingu.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty można znaleźć na stronie www.vwdostawcze.pl oraz w najbliższym salonie sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Źródło: Volkswagen Polska