Nowa Škoda Octavia – klasa sama w sobie

Ten model czeskiego producenta jest na rynku już od ponad 20-stu lat i cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do salonów Škoda Autoremo na jazdy próbne nową Octavią.

WYRAZISTY DESIGN

Ulubiony samochód Polaków zachwyca na nowo. Dzięki podwójnym, krystalicznym reflektorom i uproszczonym liniom nowa ŠKODA OCTAVIA nabrała jeszcze więcej charakteru. Zaskakujący design w najlepszym wydaniu wyróżnia się już na pierwszy rzut oka.

NIEPOWTARZALNY STYL

Legendarna ŠKODA OCTAVIA od dawna wyznacza styl i klasę w swojej kategorii. Jej nowoczesne wcielenie przyciąga spojrzenia dynamiczną sylwetką i niepowtarzalnym, świeżym designem.

WNĘTRZE Z KLASĄ

Zaprojektowane z pomysłem, szlachetne wnętrze nowej ŠKODY OCTAVIA zaskakuje jeszcze lepszą jakością wykonania i wyposażeniem. Będziesz pod wrażeniem nowego, nastrojowego oświetlenia AMBIENTE, które umożliwia regulację barwy światła wewnątrz samochodu oraz wygody, z jaką podróżuje się ŠKODĄ OCTAVIA trzeciej generacji.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT

Szukasz samochodu dla całej rodziny? Nowa ŠKODA OCTAVIA wyznacza standardy pod względem przestronności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu w swoim segmencie, co czyni ją bezkonkurencyjnym samochodem rodzinnym.

RODZINNA PRZESTRZEŃ

Twoi bliscy z radością odkryją jeszcze więcej przestrzeni w nowej ŠKODZIE OCTAVIA oraz pełne udogodnień wnętrze, dzięki któremu nawet zwykła codzienna podróż zamieni się w ciekawe przeżycie.

IMPONUJĄCA PRAKTYCZNOŚĆ

ŠKODA OCTAVIA trzeciej generacji jest jeszcze bardziej Simply Clever. Ucieszy Cię w niej podgrzewana kierownica, elektrycznie regulowane fotele, latarka w bagażniku, specjalny uchwyt do bezpiecznego otwierania butelek podczas jazdy oraz rozkładane stoliki i 2 gniazdka USB dla pasażerów.

WYGODA DLA KAŻDEGO

Dzięki możliwości ustawienia profilu jazdy Driving Profile Selection każdy z kierowców może korzystać ze swoich osobistych ustawień wspomagania, oświetlenia pojazdu, systemów multimedialnych, klimatyzacji oraz foteli, bo każdy z nich ma swój osobny kluczyk do samochodu! Wygodne, prawda?

INNOWACYJNE MULTIMEDIA

Bądź zawsze online za sprawą ŠKODA Connect i korzystaj z multimediów jeszcze bardziej intuicyjnie, dzięki systemowi Infotainment z powiększonym, 9,2 calowym interaktywnym monitorem, który reaguje na nawet najdrobniejszy kontakt z jego powierzchnią. Nowej generacji systemy informacyjno – rozrywkowe usprawnią jazdę i zaimponują pasażerom.

ZDALNY DOSTĘP DO POJAZDU

Dzięki mobilnym usługom online możesz zarządzać swoim samochodem zdalnie, a nowoczesne systemy wspomagania i prowadzenia pozwalają na jeszcze bardziej wydajną jazdę. Infotainment Online dostarcza Ci danych na temat aktualnego natężenia ruchu drogowego i sugeruje trasy alternatywne, a pozostałe funkcje informują Cię nawet o cenach paliw na okolicznych stacjach i pogodzie.

NIEZAWODNE TECHNOLOGIE

Nowa ŠKODA OCTAVIA zaimponuje Ci systemami wspomagającymi kierowcę, dotąd zarezerwowanymi dla droższych samochodów. Wśród debiutujących innowacji pojawiają się asystent jazdy z przyczepą, funkcja predykcyjnej ochrony pieszych, czujniki ruchu w martwym polu i ruchu za samochodem oraz aktywna funkcja ochrony kierowcy i pasażera z przodu CREW PROTECT ASSIST, działająca razem z kontrolą odstępu FRONT ASSIST oraz systemem awaryjnego hamowania w ruchu miejskim.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO

Maksymalny wynik w międzynarodowych testach NCAP jest potwierdzeniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, jaki zapewnia Twojej całej rodzinie ŠKODA OCTAVIA. Czy wiesz, że gdy w czasie jazdy wydarzy się awaryjna sytuacja, zawsze możesz liczyć na znajdującą się w niej funkcję połączeń ratunkowych eCall, która automatycznie wzywa pomoc?

ODKRYJ NAJMOCNIEJSZĄ ŠKODĘ OCTAVIA W HISTORII

Dynamiczna ŠKODA OCTAVIA RS imponuje mocą 230 KM, przyciąga emocjonującą sylwetką i pełnym nowoczesnych multimediów wnętrzem z charakterem. Poznaj tę i inne wersje ŠKODY OCTAVIA, dostępne również w wariancie kombi.

SPRAWDŹ ŠKODĘ OCTAVIA SCOUT

To najbardziej wszechstronna wersja nowej ŠKODY OCTAVIA stworzona dla wymagających użytkowników. Docenisz w niej doskonałe właściwości jezdne, napęd 4×4 i funkcję OFF-ROAD.

Zapraszamy na jazdy próbne

Samochody można oglądać i testować w obu naszych salonach:

Škoda Autoremo Nowy Sącz (ul. Wiśniowieckiego 123) Tel: 18 444 41 11
Škoda Autoremo Nowy Targ (ul. Szaflarska 170) Tel: 18 264 14 80

Zdjęcia

Filmy