Nowa oferta Hyundai dopasowana do potrzeb Klientów

W trzecim kwartale roku 2020 roku Hyundai zaprasza do odwiedzenia salonów Autoryzowanych Dealerów i zapoznania się z nową ofertą promocyjną oraz nowymi formami finansowania zakupu samochodu.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów, Hyundai przygotował wachlarz różnych opcji finansowania auta, w zależności od ich bieżących możliwości finansowych. Wybierając spośród szerokiej oferty produktów Hyundai Finance, Klienci Hyundai mogą cieszyć się nowym, komfortowym samochodem Hyundai o nic się nie martwiąc. Dla pełnej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń, w tym ubezpieczeń objętych promocją.

Nowoczesne SUV-y Hyundai Santa Fe, Tucson, Kona, także w wersji Hybrid i Electric, stylowa Elantra, kompaktowy Hyundai i30, sportowy Hyundai i30 N, miejskie Hyundai i20 i i10 Nowej Generacji: samochody Hyundai z roku produkcji 2020 dostępne są z korzystnym finansowaniem Hyundai Finance.

Klienci indywidualni Hyundai mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych. W zależności od potrzeb, Klienci mogą wybrać produkty kredytowe z zerową wpłatą własną, niską ratą lub odroczoną płatnością pierwszej raty. Na uwagę zasługuje Kredyt Easy Move On, pozwalający cieszyć się ciągle nowym samochodem z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 3-4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Hyundai Kona z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym, dostępny jest w Kredycie Easy Move On już od 634 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%, miesięczna rata w przypadku Hyundaia Tucson zaczyna się od 755 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%, a w przypadku Hyundaia Santa Fe od 1 499 zł brutto/miesiąc RRSO 8,40%. Dla Klientów, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Abonament. W tej ofercie model Nowy i30 dostępny jest już od 1 251 zł brutto/miesiąc z 0%-ową wpłatą własną i przy 48-miesięcznym okresie użytkowania samochodu.

Klienci biznesowi Hyundai także mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów finansowych Hyundai Finance. Dla firm w trzecim kwartale 2020 Hyundai przygotował promocyjny Leasing 100,24% dla wybranych modeli. Na uwagę zasługuje także nowo wprowadzony produkt finansowy Leasing Easy Move On, pozwalający również przedsiębiorcom cieszyć się ciągle nowym samochodem, z korzystnymi miesięcznymi ratami. Rozwiązanie to daje możliwość cyklicznej wymiany samochodu co 3-4 lata i wyboru wysokości wpłaty własnej od 0 do 30%. Hyundai Kona z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym dostępny jest w Leasingu Easy Move On już od 382 zł netto/miesiąc, miesięczna rata w przypadku Hyundaia Tucson zaczyna się od 456 zł netto/miesiąc, a w przypadku Hyundaia Santa Fe od 1 094 zł netto/miesiąc. Dla Klientów firmowych, którzy szukają finansowania abonamentowego samochodu z pakietem serwisowym w kosztach raty, Hyundai proponuje produkt pod nazwą Hyundai Fleet Lease. W tej ofercie model Nowy i30 dostępny jest już od 1 017 zł netto/miesiąc z 0%-ową wpłatą własną i przy 48-miesięcznym okresie użytkowania samochodu.

Dopełnieniem szerokiej oferty produktów Hyundai Finance jest bogaty wybór ubezpieczeń zapewniających spokój ducha. Poza promocyjnym ubezpieczeniem komunikacyjnym już od 2,99% oraz GAP, dostępne są także ubezpieczenie na życie oraz nowe ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów, teraz na rok gratis przy zakupie samochodu z finansowaniem Hyundai Finance. Ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów chroni klienta przed trudnościami ze spłatą zobowiązań z tytułu kredytu lub leasingu spowodowanych utratą stałych źródeł dochodów, hospitalizacją lub utratą życia w następstwie nieszczęśliwego wypadku.

W trzecim kwartale modele Hyundai objęte zostały także atrakcyjnymi upustami gotówkowymi. Hyundai i10 Nowej Generacji oferowany jest od 40 900 zł, z upustami do 5 000 zł. Miejski model i20 jest dostępny już od 49 000 zł i oferowany jest z upustami do 7 300 zł. Kompaktowe modele z gamy i30 można nabyć już od 62 200 zł. Wszystkie wersje i30 w wersjach nadwoziowych Hatchback, Fastback i Wagon objęte są upustem do 9 000 zł. Sportowe modele i30 N oraz i30 Fastback N dostępne są z upustem do 12 100 zł. Ceny sedana Elantra zaczynają się od 66 900 zł, model został objęty upustem do 5 900 zł. SUV Kona, dostępny z napędem benzynowym, hybrydowym lub czysto elektrycznym, kosztuje od 67 200 zł. W przypadku tego modelu upust dla wersji spalinowych wynosi do 10 100 zł, dla wersji hybrydowej do 5 800 zł a dla wersji elektrycznej do 4 000 zł. Najpopularniejszy model marki Hyundai, SUV Tucson, oferowany jest od 79 800 zł. Rabaty dla tego modelu wynoszą aż do 16 500 zł. Natomiast największy w gamie Santa Fe dostępny jest od 165 400 zł, a rabat wynosi do 17 500 zł. Hyundai przygotował także atrakcyjną ofertę dla wybranych grup zawodowych.

Ponadto nowe samochody Hyundai dostępne są z 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

Pełna oferta Hyundai obowiązująca w trzecim kwartale 2020 roku dostępna jest w salonach Autoryzowanych Dealerów Hyundai oraz na stronie hyundai.pl.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup pojazdu u autoryzowanego dealera marki Hyundai wynosi 8,40 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 56 973,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 73 423,70 zł, oprocentowanie stałe 6,79 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 16 450,70 zł (w tym: prowizja 2 278,92 zł, odsetki 14 171,78 zł), 76 miesięcznych rat równych w wysokości 953,56 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 953,14 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22 kwietnia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Hyundai w cenie 77 590,00 zł, z wpłatą własną 20 617,00 zł. Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Promocyjny kredyt dostępny do 30.09.2020r.

Propozycja dotyczy wskazanych modeli w leasingu na określonych warunkach. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Hyundai. Prezentowane raty leasingu w Leasing Easy Move On sporządzono w oparciu o opłatę wstępną 20%, okres leasingu 35 miesięcy i limit przebiegu rocznego 20 000 km. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Promocyjny leasing dostępny do 30.09.2020r.

Hyundai Finance jest nazwą handlową, pod która BNP Paribas Leasing Services Sp. z o. o. we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. oferują usługi finansowe w sieci Dealerskiej Hyundai. Hyundai Finance jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Hyundai Motor Corporation, a BNP Paribas Bank Polska S.A. wraz z BNP Paribas Leasing Services Sp. z o. o. są uprawnione do korzystania ze znaku na podstawie sublicencji.

Promocja gotówkowa obowiązuje od 01.07.2020 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego oraz nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. Liczba samochodów objętych promocją jest ograniczona i dotyczy samochodów Hyundai z roku produkcji 2020. Samochody mogą różnić się wizualnie od samochodów objętych promocją.

Ubezpieczenie od utraty stałych źródeł dochodów na rok gratis dotyczy nowych samochodów Hyundai zakupionych z finansowaniem Hyundai Finance. Promocja trwa do 30.09.2020r. Ubezpieczenie dostarcza Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., z siedzibą przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław , spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, KRS 0000002736, posiadająca numer NIP: 895-10-07-276. Szczegóły u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły dot. propozycji cenowej i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

Źródło: Hyundai Motor Poland