Nowa Mazda CX-5. Z napędem I-ACTIV AWD

Poznaj nowy poziom przyjemności z jazdy nowa Mazda CX-5. Całkowicie zmienione wnętrze i sylwetka powodują, że ten kompaktowy SUV jest nie tylko wygodny, lecz przede wszystkim zapewnia niespotykane wrażenia z jazdy. Mazdę CX-5 stworzyliśmy z myślą o przyjemności prowadzenia.

Celem Mazdy jest tworzenie emocjonalnego związku między samochodem a kierowcą analogicznego do więzi między jeźdźcem a koniem. Rezultatem jest lepsza dynamika, szybkość reakcji pojazdu oraz – przede wszystkim – niespotykana przyjemność prowadzenia.
Mazda CX-5 wyróżnia się spośród całej reszty wyglądających tak samo samochodów. Zawdzięcza to stylizacji Kodo – Dusza Ruchu, inspirowanej sylwetkami drapieżnych kotów.

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa czynnego są jak dodatkowe zmysły, pozwalające w porę wykrywać zagrożenia na drodze, aby zapewnić Ci bezpieczną podróż.

Na przełomowe technologie SKYACTIV składają się superwydajne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz zawieszenia dające frajdę z jazdy.

Poznaj lepiej Mazdę CX-5 podczas bezpłatnej jazdy próbnej. Zapraszamy do salonu – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Mazda Anndora Kraków

al. 29 Listopada 149
31-406 Kraków

salon: tel. 12 34 53 828
serwis: tel. 12 34 53 829

pon – pt: 8:00 – 19:00
sobota: 8:00 – 14:00