Mazda6 w wyjątkowej, limitowanej ofercie wakacyjnej

Mazda6 to wyrafinowany stylistycznie, komfortowy i bogato wyposażony samochód, który teraz dostępny jest w ofercie wakacyjnej już za 103 900 zł. Ten flagowy model Mazdy jest gotowy do odbioru w wybranych salonach, a możliwość kontaktu przez komunikator Gruveo z poziomu stron dealerskich i uproszczone procedury sprzedaży, które częściowo można przeprowadzić zdalnie, ułatwią Klientom szybki odbiór samochodu jeszcze przed wyjazdem na urlop.

Od lat Mazda6 w Polsce jest najbardziej rozpoznawalnym modelem marki. To synonim sprawdzonego samochodu rodzinnego, który z powodzeniem pełni też funkcję auta reprezentacyjnego. Popularność zawdzięcza stylistyce KODO – Dusza Ruchu, unikatowym dla Mazdy rozwiązaniom technologicznym Skyactiv, zaawansowanym systemom bezpieczeństwa i-Activsense oraz komfortowemu wnętrzu dopracowanemu w najdrobniejszych szczegółach i w jakości odpowiadającej markom premium. Mazda6, dostępna w limitowanej rodzinnej ofercie SkyMOTION 2.0 145KM, łączy dobre osiągi z niskim zużyciem paliwa i występuje, do wyboru, z sześciobiegową przekładnia manualną, lub sześciostopniowym „automatem”.

Za komfort i bezpieczeństwo podczas weekendowych i wakacyjnych wyjazdów dbają liczne elementy wchodzące w skład wyposażenia seryjnego Mazdy 6. Samochód w standardzie ma kolorowy wyświetlacz head-up na przedniej szybie, aktywny tempomat i reflektory LED ze spryskiwaczami. Pewność dojazdu do celu daje fabryczny system nawigacji, a podróż umili interfejs Apple Car Play/Android auto, który ułatwia połączenie ze smartfonem. Listę wyposażenia uzupełniają systemy bezpieczeństwa: monitorujący martwe pole w lusterkach (BSM), wspomagający utrzymanie samochodu w pasie ruchu (LAS), czy rozpoznający znaki ograniczenia prędkości (TSR). Za przyjemną atmosferę we wnętrzu dba automatyczna klimatyzacja, a prowadzenie ułatwia wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do szerszej sprzedaży rodzinnej Mazdy 6 SkyMOTION 145 KM, bo widzimy na rynku rosnące zainteresowanie modelami, które dają swobodę komfortowego podróżowania w większym gronie. To szczególnie istotne w czasach, gdy własny samochód okazuje się najbezpieczniejszym i najpewniejszym środkiem transportu, a Mazda6 oferuje przy tym bogate wyposażenie i bezkonkurencyjną cenę. Do każdego egzemplarza dodajemy komplet opon zimowych z aluminowymi felgami i promocyjne finansowanie Mazda Finance w formie kredytu lub leasingu, a także proponujemy konkurencyjne ubezpieczenie AC/OC/NNW za 1499 zł.

Łukasz Paździor,
Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland

Źródło: Mazda Motor Poland