Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie 2017

Od pomysłu, przez projekt, finansowanie, etap budowy i wykończenia, aż po kompleksowe wyposażenie – w krakowskim centrum targowo-kongresowym EXPO zaprezentowały się firmy wspierające inwestorów i budowlańców.

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz to miejsce spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów. Targi to też okazja do spotkań z firmami z różnych regionów Polski licznie odwiedzającymi tę imprezę.

Wśród ponad 100 wystawców prezentujących swoje produkty nie mogło zabraknąć samochodów użytkowych Renault Pro+, które od lat najchętniej wybierane są przez przedstawicieli branży budowlanej. Krakowski dealer Anndora z Grupy Autoremo zaprezentował samochód Renault Trafic w zabudowie brygadowej. Zainteresowaniem cieszyły się również inne zabudowy wykonane na bazie Renault Master i Renault Trafic.

– Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie to dla nas bardzo dobra szansa na przedstawienie oferty samochodów użytkowych, ale również do spotkań i rozmów z Klientami, dzięki czemu później doskonale znamy ich potrzeby – mówi Tomasz Paszek, szef działu sprzedaży Renault Pro+ Anndora Kraków. – Na targach spotykamy też wielu naszych dotychczasowych Klientów i cieszymy się widząc, że dostarczona przez nas flota samochodów Renault Pro+ spełniła ich oczekiwania, a prowadzone przez nich biznesy rosną w siłę – dodaje.

Więcej o targach na stronie malopolska.biz. Organizatorem targów była fundacja IBI – Instytut Business Innovation.