Majka Days 2017: Deszcz dodawał im sił

Możliwość rywalizacji ramię w ramię z medalistą olimpijskim z Rio de Janeiro – Rafałem Majką, dodatkowo w wyścigu pod jego patronatem, ściągnęła do Krynicy Zdroju prawdziwe tłumy miłośników kolarstwa.

Nie przestraszyła ich pogoda i solidnie padający z nieba deszcz – zarówno na sobotniej czasówce, jak i podczas niedzielnych zmagań na trzech różnych dystansach, zawodnicy licznie stawili się na starcie. Nie zabrakło wśród nich patrona – Rafała Majki, który obowiązki kolarskie musiał łączyć z obowiązkami gospodarza. Każdy chętny mógł liczyć na pamiątkowe zdjęcie i autograf Mistrza.

W organizację wyścigu czynnie włączyła się Škoda, która napędza rowery w całej Polsce. Pokaźna flota samochodów służyła organizatorom do obsługi i zabezpieczenia wyścigu.

Ekipa Škoda Autoremo Nowy Sącz, Grupa Autoremo, jako lokalni przedstawiciele marki, również weekend spędzili z amatorami kolarstwa. Głośno dopingowaliśmy zawodników, a najbardziej walecznym rozdawaliśmy rowerowe gadżety od Škody. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami.

Pełna relacja i wyniki na stronie majkadays.com.